• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 258

15889497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851752 15889497 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.46 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałę...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 875 PLN (106 zł/m2)

2
-
46 m2
1995
15889492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851749 15889492 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałę...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 187 PLN (122 zł/m2)

1
-
18 m2
1995
15889489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851747 15889489 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.26 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałę...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 955 PLN (114 zł/m2)

1
-
26 m2
1995
15889488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851746 15889488 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.31,50 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 371 PLN (109 zł/m2)

1
-
31 m2
1995
15890013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27867282 15890013 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu z otwartą k...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 850 PLN (28 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15889491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851751 15889491 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.28 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałę...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 967 PLN (106 zł/m2)

1
-
28 m2
1995
15889490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851748 15889490 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.26 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałę...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 755 PLN (106 zł/m2)

1
-
26 m2
1995
15889486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851744 15889486 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.24 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowsk...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 568 PLN (107 zł/m2)

1
-
24 m2
1995
15866706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27326818 15866706 Zapraszamy inwestorów oraz przedsiębiorców z branży promedycznej, fitness, kosmetycznej i fryzjerskiej do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowoczesnego lokalu w Legionowie. To idealne miejsce do rozwoju biznesu, które zapewni komfortowe waru...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

6 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
100 m2
2024
15840905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786111 15840905 Powierzchnia netto: 440 m²Powierzchnia brutto: 484 m²Usytuowanie: II piętroDo wynajęcia funkcjonalna i reprezentacyjna powierzchnia biurowa zajmująca pół piętra budynku. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym doświetleniem dzięki du...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 600 PLN (65 zł/m2)

11
-
440 m2
1927
15889547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27852082 15889547 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 268 m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od najemcy---...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 191 PLN (79 zł/m2)

12
-
268 m2
2000
15889487 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851754 15889487 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 308,60 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 140 PLN (82 zł/m2)

1
-
308 m2
2017