• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 185

15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15722087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bezpośrednio do wynajęcia jednopokojowe 24615644 15722087 Mieszkanie 32m2 do wynajęcia na Pradze Południe. Lokal jest po mini remoncie(nowe podłogi, zabudowa kuchenna, meble), znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym przedwojennym budynku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum-ok.7km.,Wi...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kobielska 100

Zapytaj o cenę

1
-
32 m2
-
13623997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokoje Tarchomin (pętla Nowodwory) 1928297 13623997 Bezpośrednio do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, na Warszawskiej Białołęce, w spokojnej okolicy, niedaleko wałów Wiślanych i pętli autobustramwaj Nowodwory. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w budynku z 2005r, na zamkniętym...

Warszawa (Białołęka), ul. Stanisława Barei

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15660715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szumiących traw 3 tys miejsce postojowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią 23474594 15660715 Odnowione 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i jadalnią 2 piętro miejsce postojowe piękna zieleń ochrona monitoring plac zabaw ogrodzone osiedle cicha okolica blisko metro Targówek metro Marymontu trasa centra handlowe Targówek ikea leroy deca...

Warszawa (Białołęka), Szumiących traw

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
15896592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982634 15896592 2 pokoje + osobna kuchnia blisko metra Natolin Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w niezbędne spr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15896583 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27982614 15896583 Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia! Odstępne: tylko 110000 złSzukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia w pełni działającej i doskonale wyposażonej restauracji zlokalizowane...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 230 PLN (66 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15896575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982611 15896575 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe.Na powierzchnię składają się:- Salon.- Kuchnia.- Sypialnia.- Łazienka z prysznicem.- ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (95 zł/m2)

2
1
42 m2
1958
15896582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982610 15896582 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1907 roku przy ul. Gdyńskich Kosynierów 6A, w samym sercu Gdańska - kilka minut od Europejskiego Centrum Solidarności i Śródmieścia.Mieszkanie dostępne od c...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
39.7 m2
1907
15896574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27982609 15896574 Oferuję na wynajem ciche, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2.Mieszkanie znajduję się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Dobrze skomunikowane, szybki dojazd do centrum.Na powierzchnię składa się:- salon z aneksem kuche...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (82 zł/m2)

3
1
55 m2
2017
15896573 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27982608 15896573 Oferuję na wynajem elegancki apartament o powierzchni 128 m² usytuowany na siódmym piętrze w budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. Do mieszkania przynależą dwa...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
128 m2
1995
15896591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27982626 15896591 Na wynajem lokal gastronomiczny o powierzchni 50.00 m2 znajdujący się na parterze w eleganckiej, przykuwającej uwagę inwestycji Kameralne Pogórze. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy Tadeusza Kościuszki, w budynku w całości...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

5 200 PLN (104 zł/m2)

3
-
50 m2
2023
15896566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982619 15896566 Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone biuro o powierzchni 90,93 m², zlokalizowane przy ul. Poznańskiej 37 – jednej z najbardziej prestiżowych ulic w ścisłym centrum Warszawy, pomiędzy Alejami Jerozolimskimi a ul. Nowogrodzką.Lokal mieści się n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (176 zł/m2)

11
-
90.93 m2
1903