• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 259

14226390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2539595 14226390 Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i balkonem przy ul Górczewska nr 17Działdowska.Lokal rozkładowy, przestronny, wysokość 3mb, odświeżony, gotowy do wynajęcia.Układ jest następujący: pokój ok.17 z wyjściem na balkon, z rozkła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
55.69 m2
1934
15889420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27850131 15889420 Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 82 m² położone przy ul. Leśnej w Grodzisku Mazowieckim.Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku z 2003 roku, na zamkniętym ogrodzonym osiedlu z własnym placem zabaw i s...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 600 PLN (44 zł/m2)

2
1
82 m2
2003
15888150 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27803554 15888150 Do wynajęcia nowoczesny apartament w budynku Comfort City przy ul. Dionizosa.Układ jest następujący; pokój z kuchnia w aneksie o powierzchni 17m2 z wyjściem na balkon 8m2 , oddzielna sypialnia- 11.4m2; łazienka- 3.2m2 hol-3.6m2. Lokal w pełni urząd...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (82 zł/m2)

2
1
35.2 m2
2025
14610938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 149529 14610938 Do wynajęcia nowoczesny 2 pokojowy apartament w pełni umeblowany i wyposażony z balkonem i garażem na Bemowie.Układ jest następujący: duży pokój -18,5m2 połączony z otwartą kuchnią -8.91m2 oraz otwarte wejście do pokojumiejsca do pracy -8.91m 2 ; w...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (56 zł/m2)

2
1
62 m2
2010
15888882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27831821 15888882 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.107,80 m2 na parterze biurowca w okolicach ul. Bielańskiej, na warszawskim Śródmieściu,poleca Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])----------------Bez prowizji od N...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 915 PLN (121 zł/m2)

5
-
107 m2
1991
15889895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27863218 15889895 Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych lokali biurowych z duszą.Prezentujemy Państwu przestronny 3 pokojowy lokal o pow. 107,5 mkw znajdujący się na II p. w jednej z najpiękniejszych Wrocławskich kamienic przy ul. C...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 375 PLN (50 zł/m2)

3
-
107.5 m2
1900
15889894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27863216 15889894 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 47 m2. Oryginalne wykończenie w 100% komponuje się z historią i stylem kamienicy, w której lokal się znajduje.Zlokalizowane przy Placu Solnym na Starym Mieście - jasne i przytulne.Mieszkanie składa się z:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (57 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15883081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673658 15883081 W pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie komfortowe, bardzo słoneczne i ciepłe, w pełni u...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15888883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831822 15888883 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.305 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])-------------Bez prowizji od ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 038 PLN (89 zł/m2)

1
-
305 m2
1991
15886873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27771007 15886873 Są mieszkania, które po prostu dobrze wyglądają na zdjęciach. I są takie, w których dobrze się żyje — to przy ul. Budki Szczęśliwickie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Jasne, dopracowane w każdym detalu i urządzone „jak dla siebie”, a ni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (90 zł/m2)

3
-
61.04 m2
2021
15887548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785342 15887548 Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.124,30m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Bielańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 674 PLN (360 zł/m2)

11
-
124 m2
1991
15872837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 garderoby |3 balkony | Miejsce parkingowe 27502468 15872837 Na wynajem komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu, dużą ilością zieleni oraz przestrzeniami rekreacyjnymi, co czyni j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (48 zł/m2)

4
2
105 m2
2008