• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 258

15503058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pomieszczenia biurowe w Gdańsku! 19987900 15503058 DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO:  6 pomieszczeń od zachodniej strony 135 m2  opłata administracyjna 24 zł m2 -  3 240 zł nettoOPŁATY: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane ceny dotyczą również od 3 do 5 miejsc parkingowych dla samochodów...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 075 PLN (45 zł/m2)

11
-
135 m2
1970
15503076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pomieszczenia biurowe w Gdańsku! 19987899 15503076 DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO: 5 pomieszczeń 105 m2  opłata administracyjna 24 złm2 - 2 520 zł nettoOPŁATY: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane ceny dotyczą również od 3 do 5 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych, sprzątania i ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 800 PLN (46 zł/m2)

11
-
105 m2
1970
15325255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w Sopocie Dolnym - 2 min od morza! 15833659 15325255 TYLKO U NAS!Na wynajem nieruchomość, która idealnie sprawdzi się pod wynajem krótkoterminowy lub na potrzeby działalność gospodarczej (np. gabinet lekarski, biuro, kancelaria, etc.).LOKALIZACJA: Lokal znajduje się w kamienicy przy ul. Mokwy. Bliskość...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 500 PLN (173 zł/m2)

1
1
26 m2
1900
15881086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27622368 15881086 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z oferta wynajmu:mieszkanie o pow. ok.36 m2 w kamienicy na I piętrze w samym Centrum miasta przy ulicy Jana Pawła Ii 24 we Wrześni. W tym:- pokój ok. 24,6 m2,- kuchnia ok. 5 m2,...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 300 PLN (36 zł/m2)

1
-
36 m2
1903
15849696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26978947 15849696 KOMFORTOWE W PEŁNI URZĄDZONE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE w nowym bloku we Wrześni.Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40,4 m2 w bloku z windą na 1 piętrze przy ul. B.Śmid...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 900 PLN (47 zł/m2)

2
-
40.4 m2
2020
15839612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26756091 15839612 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z oferta wynajmu: funkcjonalne ciepłe mieszkanie o pow. 47 m2 w kamienicy w samym Centrum miasta przy ulicy Harcerskiej we Wrześni. Bardzo dobrze doświetlone, przestronne, w pełni ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 550 PLN (34 zł/m2)

1
-
46 m2
-
15170750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 11570110 15170750 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:do wynajęcia lokal użytkowy w budynku na I piętrze przy ul. Fabrycznej 24 w Centrum Wrześni.Powierzchnia lokalu ok. 15 m2, ekspozycja okienna od ulicy Fabrycznej. Na kon...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

950 PLN (63 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15889784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27861622 15889784 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 PLN (70 zł/m2)

1
-
25 m2
1980
15887355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27781666 15887355 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz komunikacji miejskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego przejściowego, co sprawdzi się za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1940
15872612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27498726 15872612 M I E S Z K A N I E Przemyślane i funkcjonalne mieszkanie na Grunwaldzie wyróżnia się bardzo dobrym układem, który zapewnia wygodę codziennego użytkowania i wyraźny podział na strefę dzienną oraz sypialnianą. Ostatnie piętro, duże przeszklenia i dwa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (47 zł/m2)

2
1
51 m2
2004
15640394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23064462 15640394 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow ok.40,55 m2, na I p. w bloku z 2025 r z windą przy ulicy Pilskiej 2 we Wrześni.Nowocześnie i funkcjonalnie częściowo wypo...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

2 000 PLN (49 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
14685334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2973092 14685334 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:POMIESZCZENIE o pow. 19 m2 (parter) lub pomieszczenie o pow. 13 m2 na działalność edukacyjno-psychologiczno-pedagogiczną, rehabilitację, gabinet, biuro, działalnoś...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

900 PLN (50 zł/m2)

11
-
18 m2
-