• Nieruchomości na wynajem

Hala Koszyki

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 636m2
  • Rodzaj Lokal biurowy
  • Cena 60 959 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Hala Koszyki (Budynek C, 636 m²)
Szanowni Państwo,

Przedstawiam szczegółową ofertę najmu powierzchni zlokalizowanej w prestiżowym kompleksie Hala Koszyki przy ul. Koszykowej 63.

Proponowana powierzchnia znajduje się w Budynku C i oferuje unikalne połączenie historycznego klimatu z nowoczesną infrastrukturą klasy A (certyfikat BREEAM Excellent).

Kluczowe parametry oferty:

Powierzchnia brutto (GLA): 636 m²
Powierzchnia netto (NLA): 593 m² (Carpet area: 484 m²)
Czynsz bazowy: 20,00 EUR / m²
Opłata eksploatacyjna: 49,90 PLN / m²
Lokalizacja: 1. piętro

Dlaczego warto wybrać tę lokalizację?

Prestiż i wygoda: Bezpośrednie sąsiedztwo kultowej Hali Koszyki z najlepszą ofertą gastronomiczną w Warszawie - idealne miejsce na lunche i spotkania biznesowe.
Komunikacja: Jedynie 8 minut pieszo do stacji Metro Politechnika oraz 14 minut do Dworca Centralnego.
Standard: Powierzchnia jest bardzo ustawna, co pozwala na przygotowanie optymalnego Space Planu (zarówno w układzie gabinetowym, jak i open space).

W załączniku podgląd powierzchni. Bardzo chętnie umówię się z Państwem na prezentację biura!
Nie pobieram prowizji oraz mam dostęp do innych powierzchni. 

Cena ofertowa 12720 EURO (przyjety kurs:4.7924 z dnia:XXXXX-11) cena w PLN:60959 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893319
  • Data publikacji: 15 maja 2026 11:52 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11
  • Piętro: 1 / 7

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście ,
Gloria Ciba

Gloria Ciba

+48XXXXXX363
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Biurowy na wynajem - Warszawa, Śródmieście

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15893319

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

60 959 PLN

96 zł/m2
Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Gloria Ciba

+48534849363

Główne cechy:

  • Powierzchnia 636m2
  • Pokoje 11

Opis - Hala Koszyki

Hala Koszyki (Budynek C, 636 m²)
Szanowni Państwo,

Kluczowe parametry oferty:

Powierzchnia brutto (GLA): 636 m²
Powierzchnia netto (NLA): 593 m² (Carpet area: 484 m²)
Czynsz bazowy: 20,00 EUR / m²
Opłata eksploatacyjna: 49,90 PLN / m²
Lokalizacja: 1. piętro

Dlaczego warto wybrać tę lokalizację?

Cena ofertowa 12720 EURO (przyjety kurs:4.7924 z dnia:2022-03-11) cena w PLN:60959

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893319
  • Data publikacji: 15 maja 2026 11:52 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11
  • Piętro: 1 / 7