• Nieruchomości na wynajem

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 14m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 150 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy1975

Opis szczegółowy

Do wynajęcia pokój w pełni rozkładowym mieszkaniu w super lokalizacji w centrum, ul. Zaolziańska między Arkadami/ Wroclavią a Skytower,

Tylko z 1 osobą w mieszkaniu 50m2, maksymalny komfort

Pokój w cenie 1150 + 400 opłaty =1550zł dla 1 osoby

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i ładnym widokiem, wszystkie media miejskie, osobna łazienka i wc

PROMOCJA w przypadku tej oferty brak prowizji biur !

Dwustronne, jasne, rozkładowy układ pomieszczeń. Dobre do życia

Powierzchnia mieszkania 50 m2

Wrocław / Bliskie KRZYKI / okolice Dworca PKS, Sky Tower/ Rejon ul. Komandorskiej i Zaolziańskiej

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 roku.

Umeblowane jak na zdjęciach, kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty AGD ( nowa kuchnia gazowa z piekarnikiem, zmywarka, nowa lodówka, w łazience pralka. bardzo duża szafa w przedpokoju, okna pcv, piony wodne i kanalizacyjne wymienione. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska ( dodatkowa powierzchnia uwzględniona w cenie mieszkania )

LOKALIZACJA

Wrocław / Bliskie KRZYKI / okolice Dworca PKS / Rejon ul. Komandorskiej i Zaolziańskiej.

Świetnie rozwinięta infrastruktura: sklepy, usługi, targowisko przy ul. Radosnej, Wroclavia, Arena

Blisko uczelni: tylko 500 m do Uniwersytetu Ekonomicznego

Doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa - szybki dojazd do każdej części miasta

W pobliżu tereny zielone, ścieżki rowerowe i rekreacyjne.

::LINK DO STRONY
.aspx?id=7112537

::KONTAKT DO AGENTA
Bartosz Domin
XXXXX807
XXXXX807

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bartosz Domin (licencja nr: 28949)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893541
  • Data publikacji: 15 maja 2026 16:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki ,
Bartosz Domin

Bartosz Domin

+48XXXXXX807
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - Wrocław, Krzyki

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15893541

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 150 PLN

82 zł/m2
Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Bartosz Domin

+48537301807,+48537301807

Główne cechy:

  • Powierzchnia 14m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1975

Opis - Mieszkanie

Tylko z 1 osobą w mieszkaniu 50m2, maksymalny komfort

Pokój w cenie 1150 + 400 opłaty =1550zł dla 1 osoby

PROMOCJA w przypadku tej oferty brak prowizji biur !

Powierzchnia mieszkania 50 m2

LOKALIZACJA

Blisko uczelni: tylko 500 m do Uniwersytetu Ekonomicznego