• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 283

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15888770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27824484 15888770 *** Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w SDP Nieruchomości ***Nowe budownictwo Wyposażone Balkon Miejsce postojoweOpiekun ofertyKatarzyna TichyNr Licencji PFRN Nr 28712602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduję się w inwestycj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (55 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15859453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168025 15859453 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na rzekę na osiedlu zamkniętym z ochroną, zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia przy ul. Kurkowej.To idealna propozycja dla osób ceniących świetną ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (56 zł/m2)

2
-
48 m2
2014
15894588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27944652 15894588 Oferuję do wynajęcia KAWALERKĘ, w pełni umeblowaną i wyposażoną, ul. Legnicka Przedmiejska.Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2026UKŁAD POMIESZCZEŃ Na mieszkanie usytuowane na 5 piętrze o powierzchni ok. 26 m2 składają się: - pokój dzienny z aneksem kuche...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (81 zł/m2)

1
-
26 m2
2019
15867982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27360148 15867982 Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka z prysznicem. Dodatkowo możliwość korzystania z komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym.PIERWSZE UŻYTKO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (59 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15835385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26713337 15835385 Pierwszy najem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Bestate Nieruchomości Wrocław. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 43,23 m. kw, usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym bud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15894575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
CENTRUM, słoneczne, 2 tarasy, klimatyzowane 27944626 15894575 Na wynajem nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m², położone na Osiedlu Mieszczańskim przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem, bardzo dobrym doświetleniem wnętrz oraz nowoczesnym wykończeniem. Du...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (57 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15894480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944090 15894480 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTEL. 602-101-602 Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 50 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym centrum miasta. Apartament jest w pełni wyposażony i wykończony...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (90 zł/m2)

2
1
50 m2
2019