- Nieruchomości na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy
- Pokoje11
- Łazienki-
- Powierzchnia 90.93m2
- Rodzaj Lokal biurowy
- Cena 16 000 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy1903
Opis szczegółowy
Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone biuro o powierzchni 90,93 m², zlokalizowane przy ul. Poznańskiej 37 – jednej z najbardziej prestiżowych ulic w ścisłym centrum Warszawy, pomiędzy Alejami Jerozolimskimi a ul. Nowogrodzką.
Lokal mieści się na 3. piętrze elegancko zrewitalizowanej kamienicy, co nadaje przestrzeni wyjątkowy charakter i reprezentacyjny styl.
To idealna propozycja dla firm poszukujących komfortowego biura pod prestiżowym adresem, z doskonałą komunikacją i dostępem do miejskiej infrastruktury.
Opis biura:
• powierzchnia: 90,93 m²
• biuro w pełni wyposażone i gotowe do pracy
Lokalizacja:
Biuro znajduje się w samym sercu Warszawy, w sąsiedztwie Hotelu Polonia, licznych restauracji, kawiarni oraz punktów usługowych (w tym dwóch restauracji na parterze budynku).
Doskonała komunikacja:
• metro Centrum
• Dworzec Centralny
• Dworzec Śródmieście
• tramwaje i autobusy w bezpośrednim sąsiedztwie
To prestiżowy adres, który doskonale podkreśli wizerunek Twojej firmy.
Warunki najmu:
• czynsz podstawowy rozliczany w EUR
• dodatkowo płatne opłaty licznikowe
Biuro idealnie sprawdzi się zarówno dla kancelarii, firm doradczych, agencji kreatywnych, jak i nowoczesnych zespołów biznesowych poszukujących reprezentacyjnej przestrzeni w centrum miasta.
Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896566
- Data publikacji: 20 maja 2026 23:52 (1 godzinę temu)
- Liczba pokoi: 11
- Piętro: 3 / 4
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście ,
Lokal Biurowy na wynajem - Warszawa, Śródmieście
nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15896566
16 000 PLN
176 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 90.93m2
- Pokoje 11
- Rok budowy 1903
Opis - Lokal biurowy
Opis biura:
• powierzchnia: 90,93 m²
• biuro w pełni wyposażone i gotowe do pracy
• Dworzec Śródmieście
• tramwaje i autobusy w bezpośrednim sąsiedztwie
Warunki najmu:
• czynsz podstawowy rozliczany w EUR
• dodatkowo płatne opłaty licznikowe