• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 857

15820314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26646754 15820314 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - na wynajem. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzi:...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (67 zł/m2)

4
-
180 m2
2010
15771059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569610 15771059 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy gastronomiczny Lokal znajduje się w głównym ciągu komunikacyjnym o bardzo dużym ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

20 580 PLN (60 zł/m2)

11
-
343 m2
2015
15759326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25337980 15759326 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Mieszkanie znajduje się w bloku z 2005 roku i zostało wykończone w wysokim standardzie. Całość jest gustownie urządzona i gotowa do zamieszkania. Trzy niezależne pokoje - salon z wygodnym rozkł...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (53 zł/m2)

2
-
51 m2
1996
15636705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22966559 15636705 Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchni około 18 0 metrów kwadratowych. Zlokalizowany w spokojnej okolicy na południu miasta, jednocześnie blisko wylotu na obwodnic...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (42 zł/m2)

4
1
180 m2
2005
15849539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26973492 15849539 PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość posiada własną bramę wjaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (39 zł/m2)

3
-
67 m2
1971
15883739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675622 15883739 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowicie nowe mieszkanie na wynajem - NOHO. Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Rozkład mieszkania: m...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (84 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15448956 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18796723 15448956 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Krakowa w odnowionej kamienicy . Prezentowane mieszkanie jest gotowe i wyposażone do zamieszkania. Rozkład ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (70 zł/m2)

1
-
40 m2
1935
15872653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499306 15872653 Lokal usługowo-handlowy ok. 100 m² - Kraków, ul. Bieżanowska Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 100 m², zlokalizowany przy ul. Bieżanowskiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w nowo powstającym...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
100 m2
2026
15765974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25494710 15765974 Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 030 PLN (107 zł/m2)

11
-
75 m2
2023
15780192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25798019 15780192 Nowoczesny lokal biurowy z dużym tarasem - ul. Rakowicka Do wynajęcia elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 270 PLN (110 zł/m2)

11
-
57 m2
2023
15645180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23191669 15645180 Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 11m2 - 36m2 w budynku biurowym zlokalizowane w Łagiewnikach w okolicy ulicy Turowicza. Lokal ogrzewany z sieci miejskiej z dostępem do internetu. Ochrona przez większą część dnia. Lokal dostępny ca...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 080 PLN (45 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15673748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23712550 15673748 Nowoczesny lokal 108,93 m² na wynajem - parter, wejście z ulicy, Dąbska Grzegórzki - Kraków Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m² , położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalno...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (81 zł/m2)

11
-
108 m2
-