• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 858

15635424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22943755 15635424 Mam na wynajem duże, bardzo wygodne mieszkanie z dwiema sypialniami, wielkimi tarasami i podziemnym miejscem postojowym z ładowarką elektryczną w popularnej inwestycji Apartamenty Ludwinów. Prezentowana nieruchomość znajduje się na ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 000 PLN (91 zł/m2)

3
-
110 m2
2010
15598215 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22136029 15598215 Na wynajem mieszkanie z dwiema sypialniami zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, w sąsiedztwie Rynku Głównego. Mieszkanie pomimo lokalizacji w ścisłym centrum miasta jest oazą spokoju, jest elegancko umeblowane, wygod...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 200 PLN (68 zł/m2)

3
-
77 m2
2015
15882386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27661193 15882386 KOMFORTOWY KLIMATYZOWANY 4 POKOJOWY APARTAMENT Z 2 ŁAZIENKAMI I PARKINGIEM W LUKSUSOWEJ REZYDENCJI POD ZŁOTYM GLOBEM, STARY KLEPARZ, 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO. DOSTĘPNY OD 1. CZERWCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Jasny i niebywale funkcjonalny ap...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 900 PLN (72 zł/m2)

4
-
110 m2
2010
15879084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27607730 15879084 ORYGINALNIE URZĄDZONE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI PRZY UL. DĄBROWSKIEGO. TUŻ OBOK PLAC BOHATERÓW GETTA I BULWARY WIŚLANE, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
-
35 m2
2014
15812328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26482194 15812328 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15585292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21880340 15585292 MIESZKANIE TYPU STUDIO Z 2 OGRÓDKAMI I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ, BLISKO CENTRUM MIASTA W KAMERALNYM BUDYNKU, UL. ŚLIWKOWA, DZIELNICA CZYŻYNY, NIEOPODAL ALEJA POKOJU I RONDO CZYŻYŃSKIE. IDEALNE DLA OSOBY PRACUJĄCEJ LUB STUDENTA. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPI...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (65 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15893220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27904247 15893220 3 POKOJOWY APARTAMENT Z BALKONEM I PARKINGIEM, UL. DĄBSKA W DZIELNICY GRZEGÓRZKI WIECZYSTA, NIEOPODAL TAURON ARENA I PARK LOTNIKÓW. DOSTĘPNOŚĆ: OD 31. LIPCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Funkcjonalne mieszkanie z 2 oddzielnymi sypialniami . Znajduje si...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (84 zł/m2)

3
-
45 m2
2021
15893107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899825 15893107 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016
15892379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27898649 15892379 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRÓLEWSKA - KROWODRZA u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimierza Wielkiego Oferujemy do najmu mieszkanie o powierzchni 55 m2, na którą składają się; - Dwa ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
55 m2
1990
15892193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898212 15892193 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto). Powierzchnie do wynajęcia: - Parter: 450m2 (wolne od lipca); - I piętro: ok. 800m2 (wolne od lipca); - II piętro: 210 m2 (wole ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 800 PLN (80 zł/m2)

11
-
210 m2
1900
15891744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897768 15891744 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położony lokal użytkowy o powierzchni 109 m² , znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowy...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (80 zł/m2)

11
-
109 m2
2018
15892079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898118 15892079 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i uczęszczanych ulic w centrum Krakowa - wejście w oficynie kamienicy. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od Teatru ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

11
-
57 m2
1903