• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 6 242

15890999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27884294 15890999 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 51 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy-------Umeblow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 350 PLN (214 zł/m2)

7
-
203 m2
2008
15890998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27884295 15890998 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 54 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy-------Umeblow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 900 PLN (142 zł/m2)

12
-
324 m2
2008
15891000 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27884284 15891000 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro 63 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od najemcy-----------Um...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 550 PLN (189 zł/m2)

6
-
283 m2
2008
15887550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27785463 15887550 Warszawa Do wynajęcia:283,32 m2, powierzchnia magazynowo- warsztatowa na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobieramy pr...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 066 PLN (32 zł/m2)

1
-
283 m2
1980
15889750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27860851 15889750 Warszawa - Do wynajęcia:,1-pokojowy lokal biurowy o pow.9m 2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 PLN (71 zł/m2)

1
-
9 m2
1975
15891173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27890493 15891173 Przytulne 2 pokoje Pierwszy najem Nowy budynek (2025) Blisko przyszłego metraDo wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m² - pierwszy najem. Mieszkanie urządzone z pomysłem i gotowe do wprowadzenia się od zaraz.Cechy miesz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (100 zł/m2)

2
1
30 m2
2025
15888591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27817562 15888591 Komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m², położone na 1. piętrze kameralnego osiedla. Wnętrze urządzone w nowoczesnym, stonowanym stylu z wykorzystaniem naturalnych materiałów i klimatycznego oświetlenia. Mieszkanie jest ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
1
60 m2
2010
15892977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899537 15892977 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,20 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 PLN (101 zł/m2)

1
-
18 m2
1960
15892976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899536 15892976 blisko stacji Metro Świętokrzyska--------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44,70 m2 na 1 piętrze budynku biurowego, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 470 PLN (102 zł/m2)

2
-
44 m2
1960
15892675 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899499 15892675 Doskonale położony obok stacji metra lokal biurowy na Mokotowie. 12 pomieszczeń biurowych, serwerownia, okablowanie, zaplecze kuchenne i łazienka z WC, plus dodatkowe WC. Przed lokalem parking na 6 samochodów. Oprócz metra obok przystanki autobu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (31 zł/m2)

11
-
360 m2
1995
12411328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 745856 12411328 Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe na Starym Mokotowie. Mieszkanie po remoncie w powojennej kamienicy. Mieszkanie na wysokim parterze, jest możliwość parkowania samochodu na wewnętrznym podwórku. Blisko do Stacji Metra (pole mokotowskie), i do park...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (100 zł/m2)

2
-
34 m2
1955
15892667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899062 15892667 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 950 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

118 372 PLN (125 zł/m2)

4
-
950 m2
2018