• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 6 242

15892666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899061 15892666 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 530 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiegopoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

66 039 PLN (125 zł/m2)

12
-
530 m2
2018
15892665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899060 15892665 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1485,78 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------B...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

185 130 PLN (125 zł/m2)

12
-
1485 m2
2018
15891167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27889857 15891167 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18 m 2 na warszawskim Żoliborzu, na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym w okolicach ul. Mickiewicza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 278 PLN (71 zł/m2)

2
-
18 m2
1975
15889093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
6 pokojowe do wynajecia 27843400 15889093 Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji Warszawy? Ta oferta może być idealna dla Ciebie.Do wynajęcia przestronne, 6-cio pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, pomiędz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (83 zł/m2)

6
2
96 m2
2005
15892435 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898770 15892435 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39,70 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 985 PLN (51 zł/m2)

1
-
39 m2
1998
15892432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898766 15892432 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 PLN (45 zł/m2)

1
-
44 m2
1998
15892433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898768 15892433 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 PLN (45 zł/m2)

1
-
44 m2
1998
15892434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898769 15892434 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,50 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 925 PLN (51 zł/m2)

1
-
38 m2
1998
15892436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898767 15892436 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.461,38 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 476 PLN (81 zł/m2)

6
-
461 m2
2017
15853710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27054705 15853710 Układ powierzchni - otwarty open space w formie prostokąta.Siatka słupów : 4,9 m.Układ powierzchni:Otwarta powierzchnia sala sprzedażowa,pomieszczenie biurowe dla obsługi klientów,zaplecze soc. wraz z WC.Wysokość:- strop 4m,- sufit 3m,Cena najmu wr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 850 PLN (65 zł/m2)

2
-
290 m2
1993
15890610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27882442 15890610 Polecam funkcjonalne, jasne mieszkanie w niskim, zadbanym budynku z windą, z widokiem na przepiękne drzewa!Kameralna lokalizacja w rejonie Starego Imielina na Ursynowie, z dobrymi połączeniami autobusowymi pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji dzi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
46 m2
2002
15867016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27333162 15867016 Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany jest na III piętrze, z wejściem na klatkę schodową bezpośrednio z bramy. Budynek ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (66 zł/m2)

4
-
106 m2
1938