• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 159

15714886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24475956 15714886 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: + 48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (94 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15663818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23538022 15663818 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602Serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do zamiesz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
53 m2
2013
15505386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20048508 15505386 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską. Bulwar Staromiejski to miejsca spotkań oraz historycznie ważny punk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 469 PLN (68 zł/m2)

11
-
66 m2
2023
14712794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48543 14712794 Lokal usługowy 62m2, Księcia WitoldaOSOBA PROWADZĄCASylwia BednarskaSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602Lokal z witrynami na poziomie 0 przy ul. Księcia Witolda 38-40 na Kępie Mieszczańskiej- nad brzegiem Odry. Powierzchnia lokalu 62 mkw. Lo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 900 PLN (144 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15290443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14893314 15290443 Opiekun Oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Pośrednik Obrotu NieruchomościamiTEL. 602-101-602 Dostępne od zaraz Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 3 pokojowy apartament o pow. 106m2. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (122 zł/m2)

3
-
106 m2
-
15234472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13466386 15234472 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602***WOLNE OD ZARAZ***Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowo - usługowej w odrestaurowanej kamienicy, położonej w samym centrum rynku. Opłaty: 42 + 6,5 (opłata eksploatacyjna) złm2 zł net...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

43 650 PLN (49 zł/m2)

11
-
900 m2
-
15467419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 19211657 15467419 Opiekun Oferty:Jarosław BiegańskiTel: +48 602 101 602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiLicencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 28446***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.87m2...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 900 PLN (93 zł/m2)

4
-
85 m2
2024
14961887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5636411 14961887 Opiekun oferty:Aleksandra Dzielnickatel: 602 101 602 Powierzchnia biurowa na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego!****WOLNE OD ZARAZ****Podstawowe informacje:- lokal biurowy o powierzchni 212 m2 z mieści się w dwupiętrowym budynku wolnostojącym ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 000 PLN (57 zł/m2)

11
-
212 m2
2006
15772338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25609262 15772338 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską. Bulwar Staromiejski to miejsca spotkań oraz historycznie ważny punk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 070 PLN (67 zł/m2)

11
-
165 m2
2023
15505368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20048319 15505368 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską. Bulwar Staromiejski to miejsca spotkań oraz historycznie ważny punk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 029 PLN (67 zł/m2)

11
-
45 m2
2023
15141116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10782113 15141116 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Zapraszam do wynajmu pięknego loftowego mieszkania o powierzchni 90,25 m2, położonego na pierwszym piętrze w budynku inwestycji Nowa Papiernia.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 900 PLN (77 zł/m2)

2
-
90 m2
2020
15682461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23876424 15682461 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)Polecam do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 86m2 z miejscem parkingowym przy ul. Branibor...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (82 zł/m2)

2
-
85 m2
2025