• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 159

15849475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26969225 15849475 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia biuro o powierzchni 32,9 m2 na parterze w biurowcu przy ul. Krakowskiej. Lokal jest dostępny od zaraz.Dostęp do łazienki.Możliwość wynajęcia miejsca postojowego przed budynkiem.Otoczenie n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 645 PLN (51 zł/m2)

1
-
32 m2
2000
15619749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22595060 15619749 OPIEKUN OFERTYWERONIKA WOŹNIAKTEL. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960(ENGLISH VERSION BELOW)*** MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ ***Polecam przestronne, bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone w samym sercu Wrocławia. Apartamen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 PLN (71 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15884311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27699053 15884311 OPIEKUN OFERTY:Sylwia BednarskaTel: 602 101 602 Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06***(english version below)Z przyjemnością oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m, położone w ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (90 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15884929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27714719 15884929 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Do wynajęcia oferujemy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 80 m, położony w samym sercu Wrocławia przy Parku Mieszczańskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bud...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 PLN (61 zł/m2)

3
1
80 m2
2022
15870239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27424328 15870239 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Do wynajęcia lokal o powierzchni 44 m2 znajdujący się w budynku w topowej lokalizacji w sercu miasta, przy ul. Bernardyńskiej.LOKALIZACJA:Dzi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (114 zł/m2)

3
-
44 m2
2024
15863459 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27248864 15863459 Szukasz gotowego biura w topowej lokalizacji, bez ukrytych kosztów i bez tracenia czasu na organizację przestrzeni? Ta oferta jest dla Ciebie.Opiekun oferty:Paweł Grzesiktelefon 602 101 602Do wynajęcia komfortowe biuro dla maksymalnie 4 osób, położon...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (96 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15859482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168449 15859482 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, położonego na ul. Dmowskiego.UKŁAD LOKALU:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
1
56 m2
2016
15849477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26969228 15849477 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia biuro o powierzchni 14,8 m2 na pierwszym piętrze w biurowcu przy ul. Krakowskiej. Lokal jest dostępny od zaraz.Dostęp do łazienki.Możliwość wynajęcia miejsca postojowego przed budynkiem.Ot...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 PLN (53 zł/m2)

1
-
14 m2
2000
15849476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26969226 15849476 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia biuro o powierzchni 14,8 m2 na parterze w biurowcu przy ul. Krakowskiej. Lokal jest dostępny od zaraz.Dostęp do łazienki.Możliwość wynajęcia miejsca postojowego przed budynkiem.Otoczenie n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 PLN (53 zł/m2)

1
-
14 m2
2000
15848548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26942765 15848548 OPIEKUN OFERTY:Weronika WoźniakTel: 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy idealny pod działalność medyczną, kosmetologiczną lub pokrewną, zlokalizowany przy ul. Braniborskiej we Wrocław.Opis nieruchom...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 500 PLN (114 zł/m2)

6
-
145 m2
2024
15876065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27529635 15876065 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego apartamentu 3-pokojowego z widokiem na rzekę, zlokalizowanego w najbardziej pożądany...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 PLN (79 zł/m2)

3
1
61 m2
2020
15871452 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27469277 15871452 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Do wynajęcia lokal o powierzchni 104 m2 znajdujący się w budynku w topowej lokalizacji w sercu miasta, przy ul. Bernardyńskiej.LOKALIZACJA:Dz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 960 PLN (115 zł/m2)

6
-
104 m2
2024