• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 159

12446694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal pod gastronomię " na wynos" CENTRUM 4577 12446694 Lokal pod działalność gastronomiczną (np. KEBAB).   Lokal usytuowany na Starym Mieście, w okolicy Rynku, przy ulicy charakteryzującej się bardzo dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego zarówno za dnia jak i w nocy. Lokal posiada okienko wydaw...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 500 PLN (260 zł/m2)

3
-
25 m2
-
12967973 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny (okol.Rynku) gotowy 4639 12967973 Oferuję lokal o pow. 25 m2 w samym sercu Wrocławia (okol. Rynku).Ze względu na duży ruch pieszy w pobliżu lokal idealny pod gastronomię typu Fast Food .Na powierzchnię lokalu składa się: pomieszczenie główne, toaleta oraz mała antresola.Ponadto w sez...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 500 PLN (340 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15881377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27629393 15881377 Oferuję do wynajęcia klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komunikacja oraz wiele atrakcji zarówno kulturalnych, jaki i kulinarnych, które...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (64 zł/m2)

1
-
34.4 m2
-
15888358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27810239 15888358 KĘPA MIESZCZAŃSKA NOWE MIESZKANIE 2023 r. Prezentujemy Państwu ładne i praktyczne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacja o pow. 45 mkw zajmujące się na VIp. budynku przy ul. R. Dmowskiego. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15880845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Premium, UpperHouse, I najem, basen, klima, balkon 27615466 15880845 Na wynajem zupełnie nowy, pierwszy raz wynajmowany 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,23 m², położony na 6. piętrze prestiżowej inwestycji Upper House przy ul. Walońskiej 10 we Wrocławiu.Apartament posiada balkon oraz miejsce postojowe w garażu p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (100 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15884674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27709028 15884674 Mieszkanie na wynajem – ul. Biskupia, centrum miastaDo wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w samym centrum miasta przy ul. Biskupiej. Lokal oferuje piękny widok z okna oraz balkon, idealny do relaksu.Mieszkanie w pełni umebl...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
-
50 m2
2000
15835170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26979678 15835170 Lokal biurowy na wynajem - okolice Rynku Powierzchnia: 176 m² (całkowita 193 m²) Układ: Open space 140 m² Pokój z przeszkloną ścianką 20 m² 3 WC, aneks kuchenny Standard: bardzo dobry; ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 000 PLN (51 zł/m2)

11
-
176 m2
-
15811339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26435569 15811339 DO WYNAJĘCIA BIURO 303,21 m² CENTRUM RYNEK Od zaraz do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 303,21 m² , położony na 1 . piętrze (z 5) reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy biurowej w samym centrum...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15626086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22732885 15626086 BIURO O POW. 521 m2 w okolicy Rynku - Centrum miasta przy wielopoziomowym parkingu Polecam do wynajęcia lokal biurowy o pow. 521 m2 położony na 3p.5p. w odrestaurowanej kamienicy biurowej w Centrum miasta. Sama kamienica jest bardzo reprezen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

28 655 PLN (55 zł/m2)

11
-
521 m2
-
15626014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22731245 15626014 Biuro 68 m² w Centrum Wrocławia przy Rynku W odrestaurowanej kamienicy, obok parkingu wielopoziomowego Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 68 m² , zlokalizowana na 2 . piętrze reprezentacyjnej, od...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 740 PLN (55 zł/m2)

11
-
68 m2
-
15807434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365797 15807434 Biuro 98 m² w Centrum Wrocławia przy Rynku W odrestaurowanej kamienicy, obok parkingu wielopoziomowego Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 98 m² , zlokalizowana na 5. piętrze reprezentacyjnej, odrestau...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 390 PLN (55 zł/m2)

11
-
98 m2
-
15811340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26435568 15811340 Biuro 66,21 m² w Centrum Wrocławia przy Rynku W odrestaurowanej kamienicy, obok parkingu wielopoziomowego Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 66,21 m ² , zlokalizowana na 4 . piętrze reprezentacyjn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 630 PLN (55 zł/m2)

11
-
66 m2
-