• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 159

15863458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27248865 15863458 Szukasz gotowego biura w topowej lokalizacji, bez ukrytych kosztów i bez tracenia czasu na organizację przestrzeni? Ta oferta jest dla Ciebie.Opiekun oferty:Paweł Grzesiktelefon 602 101 602Do wynajęcia komfortowe biuro dla maksymalnie 4 osób, położon...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (96 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15849119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26958975 15849119 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN [email protected] na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2 pokoje z aneksem kuchennym . Mieszkanie nowe - kompletnie wyposaż...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15870240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27424327 15870240 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Na sprzedaż lokal usługowy 59,44 m w topowej lokalizacji ul. Bernardyńska, WrocławNa sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 59,44 m, znajdują...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 900 PLN (115 zł/m2)

3
-
60 m2
2024
15872648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27499428 15872648 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Kawalerka w apartamentowcu w świetnej lokalizacji, to idealna opcja dla singla lub pary funkcjonalna, jasna i w pełni gotowa do wprowadzenia się od zaraz.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (85 zł/m2)

1
1
27 m2
2022
15852816 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27040795 15852816 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Lokal usługowy w samym centrum miasta, dostępny od zaraz!Zapraszam do wynajmu lokalu 140,45m2 z witrynami na poziomie 0, znajdującego się przy deptaku, zaledwie 200m od płyty Rynku. Otoczenie nieruchom...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (100 zł/m2)

11
-
140 m2
-
15849474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26969224 15849474 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia biuro o powierzchni 89,9 m2 na parterze w biurowcu przy ul. Krakowskiej. Lokal jest dostępny od zaraz.Dostęp do łazienki.Możliwość wynajęcia miejsca postojowego przed budynkiem.Otoczenie n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 495 PLN (51 zł/m2)

1
-
89 m2
2000
15835255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26757684 15835255 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 66 m2 przeznaczeniem usługowo-handlowym w prestiżowej lokalizacji przy ul. Księcia Witolda....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (106 zł/m2)

2
-
66 m2
2022
15818451 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26649501 15818451 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje się na Wrocławskim Rynku, oferując malowniczy widok na ulicę Więzienną. Posiada atrakcyjny układ , które urządzone są w bardzo dobrym standardzie. Całe mieszkanie zos...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (79 zł/m2)

1
-
28 m2
1935
15841357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26789325 15841357 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 93m2 przeznaczeniem usługowo-gastronomicznym w prestiżowej lokalizacji przy ul. Księcia Wit...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 000 PLN (108 zł/m2)

2
-
93 m2
2022
15831740 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26697892 15831740 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowo-usługowym w zabytkowej kamienicy o powierzchni użytkowej 70 m2 przy ul. Włodkowi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (36 zł/m2)

1
-
70 m2
-
15818931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26649517 15818931 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058*** We speak English ***Serdecznie polecam do wynajęcia w pełni wyposażone 2pok. mieszkanie przy ul. Dąbrowskiego w nowym budynku z windą, usytuowane na IIp.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (58 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15818916 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 26649515 15818916 Dominika TądelSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602***WOLNE OD ZARAZ***Polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie na ostatnim piętrze o pow. 240m2, 6pokoi, 3 łazienki, 2 garderoby, 4 miejsca postojowe z niepowtarzalnym widokiem, usytuowane w i...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

13 000 PLN (54 zł/m2)

6
-
240 m2
-