• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 784

15872413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27491876 15872413 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone w kameralnej przedwojennej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu przy ul. Paulińskiej (Śródmieście). Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze 3-piętrowej zadbanej kamienicy. Klatka schodowa po generaln...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15892440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898765 15892440 BIURO 2 POKOJOWE NA KRZYKACH BLISKO SKY TOWER !!! Lokal biurowy o pow. 32,75 m2 - podzielony na 2 pokoje z zadaszonym balkonem położony na 2 piętrze kamienicy biurowej w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach w pobliżu Centrum. Lokal jest p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 965 PLN (60 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15892439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27898763 15892439 3 pokojowe mieszkanie z balkonem + garaż podziemny Krzyki Ołtaszyn - ul. Obrońców Poczty Gdańskiej - blisko Bielan Wrocławskich i autostrady A4 ! Świetne dla rodziny z Korei. Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie o pow. 78 m2 3 pok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (50 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15887506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784706 15887506 Do wynajęcia przytulna mikro kawalerka w stylu loftowym w pięknie odrestaurowanym budynku przy ul. Kościuszki - w centrum Wrocławia Lokal w pełni wyposażony, w znakomitej lokalizacji blisko Rynku, Dworca Głównego, Placu Grunwaldzkiego. Idealny ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 600 PLN (114 zł/m2)

1
-
14 m2
2018
15889873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862712 15889873 LOKALE handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48.W obiekcie od wielu lat działa Biedronka i Rossmann. Zostały jeszcze wolne lokale z dużymi witrynami na parterze o powierz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
600 m2
2022
15883802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675847 15883802 MIEJSCA PARKINGOWE, boczna ul. Ślężnej. Do wynajęcia dwa miejsca parkingowe na parkingu podziemnym w budynku ul. Brossa 1a-c. Przy samej windzie klatki schodowej B nr 49 i 50. Cena za każde miejsce 300 zł za miesiąc. Bez prowizji. BN Open House, tel:...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

300 PLN (15 zł/m2)

11
-
20 m2
2020
15838639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732409 15838639 DO WYNAJĘCIA 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku, z windą, pięknym ogrodem, podjazdami dla osób niepełnosprawnych i garażem podzie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 950 PLN (61 zł/m2)

2
1
65 m2
2014
15881719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27645543 15881719 Przestronne i nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem 50 m² ul. Przyjaźni Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Przyjaźni (boczna ul. Krzyckiej). Lokal znajduje się na 9. piętrze, oferując za...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15891356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27895101 15891356 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe przyul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni 26,80 mkw., w bliskimsąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej . Kawalerka znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (81 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15876864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27558401 15876864 *** 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę ***OPIEKUN OFERTYJulia AndrulewiczTEL. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Otoczenie:Apartamentowiec River Point znajduje się na popularnej Kępie Mieszczańskiej - w jednej z najbardziej pożądanej części mias...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 990 PLN (68 zł/m2)

3
1
59 m2
2018
15848580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26944398 15848580 Opiekun oferty:Kacper Walkowicz602 101 602LOKALIZACJA:Ołtaszyn to osiedle z przewagą nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej i szeregowej, zamieszkałe głównie przez rodziny oraz osoby aktywne zawodowo. To idealne zaplecze dla usług takich jak: kancelarie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
-
37 m2
2022
15778416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25751428 15778416 AGENT PROWADZĄCY:Svitlana LutsTel: 602-101-602Opis nieruchomości:Budynek przeznaczony na długoterminowy wynajem tylko dla firm. Dostępnych 3 pokoje 2-3 osobowych, co łącznie daje 9 miejsc noclegowych. Każdy pokój będzie w pełni umeblowany i wyposażon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (36 zł/m2)

3
2
120 m2
1980