• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 782

15876864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27558401 15876864 *** 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę ***OPIEKUN OFERTYJulia AndrulewiczTEL. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Otoczenie:Apartamentowiec River Point znajduje się na popularnej Kępie Mieszczańskiej - w jednej z najbardziej pożądanej części mias...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 990 PLN (68 zł/m2)

3
1
59 m2
2018
15848580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26944398 15848580 Opiekun oferty:Kacper Walkowicz602 101 602LOKALIZACJA:Ołtaszyn to osiedle z przewagą nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej i szeregowej, zamieszkałe głównie przez rodziny oraz osoby aktywne zawodowo. To idealne zaplecze dla usług takich jak: kancelarie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
-
37 m2
2022
15778416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25751428 15778416 AGENT PROWADZĄCY:Svitlana LutsTel: 602-101-602Opis nieruchomości:Budynek przeznaczony na długoterminowy wynajem tylko dla firm. Dostępnych 3 pokoje 2-3 osobowych, co łącznie daje 9 miejsc noclegowych. Każdy pokój będzie w pełni umeblowany i wyposażon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (36 zł/m2)

3
2
120 m2
1980
15891250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27893198 15891250 Oferuję do wynajęcia od 1 września zadbane mieszkanie trzypokojowe, Wrocław Maślice, ul. SuwalskaPOWIERZCHNIA: 54,5 m2UKŁAD POMIESZCZEŃkuchnia w aneksiesalon z wyjściem na balkon(meble oraz markiza)sypialnia 1sypialnia 2łazienkaSTANDARD I WYPOSAŻENIE...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (52 zł/m2)

3
-
54 m2
2010
15891229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek wolnostojący, ogród, prywatny parking 27892986 15891229 Osobny obiekt do wynajęcia z prywatnym ogrodem i parkingiem - w miejscowości Jelcz-Laskowice. Oferujemy wynajem KLIMATYZOWANEGO lokalu używanego do tej pory pod działalność gastronomiczną o powierzchni 110 m2, idealnego do prowadzenia działalności re...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 000 PLN (82 zł/m2)

6
-
110 m2
2008
15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (55 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15891223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27892607 15891223 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w zadbanym 10-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - okolice ul. Żmigrodzkiej Broniewskiego (bliskie Psie Pole - Obręb Polanka). Świetnie skomu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (61 zł/m2)

3
-
57 m2
1980
15882550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27667823 15882550 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOpisOferuję do wynajęcia bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (65 zł/m2)

1
-
34 m2
2009
15891113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27887925 15891113 Apartament przy Parku Szczytnickim 2 pokoje, 52 m2 pierwszy najem OPIEKUN OFERTYSYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZDo wynajęcia oferujemy całk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (96 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15848579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26944397 15848579 Opiekun oferty:Kacper Walkowicz602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego lokalu, położonego w prestiżowej inwestycji Ogrody Hallera we Wrocławiu.LOKALIZACJA:Ogrody Hallera to nowoczesne osiedle mieszkaniowe na wrocławski...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 700 PLN (74 zł/m2)

6
-
77 m2
2011
15315145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15575003 15315145 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-piętrowego biurowca do wynajęcia. Idealny obiekt dla firm budowlanych lub placówki edukacyjnej ze względu na liczne miejsca postojowe oraz plac wokół budynku.Otocz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

17 000 PLN (38 zł/m2)

12
-
453 m2
1997
15889743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860868 15889743 Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058*lokal dostępny od zaraz*LOKALIZACJA:Lokal położony na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Wrocław, w otoczeniu es...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

24 500 PLN (84 zł/m2)

7
-
292 m2
-