• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Białołęka Warszawa

Znalezionych ofert: 95

15885491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733170 15885491 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.31 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 PLN (50 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15752523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25168574 15752523 Nowoczesny budynek magazynowo-biurowy przy ul. Modlińskiej – 706 m² Warszawa, BiałołękaNa wynajem oferujemy kameralny, reprezentacyjny budynek magazynowo-biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej Biało...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 000 PLN (54 zł/m2)

1
-
706 m2
2012
15767340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25523442 15767340 Do wynajęcia: plac na warszawskiej Białołęce,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIOferujemy do wynajęcia plac na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.Powierzchnia mo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (7 zł/m2)

11
-
1000 m2
1965
15827523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628360 15827523 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 150 m2 w hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia biurowa w ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 626 PLN (58 zł/m2)

1
-
150 m2
2021
15827521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628358 15827521 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 200 m2 w hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia biurowa w ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 501 PLN (58 zł/m2)

1
-
200 m2
2021
15289976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 14880132 15289976 do wynajęcia magazyn o pow. 1800 m2 z wydzieloną powierzchnią biurową (300 m2) na parterze hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 406 PLN (23 zł/m2)

1
-
1800 m2
-
15840907 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26786146 15840907 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący 280 mkw. powierzchni produkcyjno - magazynowej. wysokość składowania: 4m;duży przydział mocy;możliwość produkcji;swobodny dojazd do powierzchni wózkiem paletowy i widłowym; Podana cena...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 960 PLN (30 zł/m2)

1
-
332 m2
1980
15591205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 21999120 15591205 Lokal usługowo-handlowy, parterowy z witrynami z bezpośrednim dostępem z ulicy. Położony nowym budynku z mieszkalnym przy ul. Skarbka z Gór 138 w dzielnicy Białołęka. Czynsz administracyjny 1300 złmsc.Ogólnodostępne miejsca parkingowe przed wejściem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (64 zł/m2)

1
-
94 m2
2018
15260631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14093258 15260631 Zapytaj o ofertę : 300420249. Kompleks nieruchomości ulokowany przy Modlińskiej w rejonie Mostu Grota Roweckiego, oferujący powierzchnie usługowe i biurowe. Obecnie do wynajęcia oferowana jest powierzchnia biurowo - handlowa  152m2 położona ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (100 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15851823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27022202 15851823 Do wynajęcia powierzchnia ok. 360m2 , na 1 piętrze. Wysokość ok. 2.7m. Klimatyzacja. Kwota wynajmu 20 zł m2. Należy doliczyć podatek VAT oraz opłaty za media. Wymagana kaucja. ALARM, MONITORING, STAŁE ŁĄCZE INTERNETOWE, PODLICZNIKI NA POSZCZ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (20 zł/m2)

11
-
360 m2
2000
14923877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4787230 14923877 Do wynajęcia lokal o powierzchni 360 m2 na magazyn, na Białołęce, w bardzo dobrej lokalizacji - przy Trasie Toruńskiej. Lokal nieogrzewany, usytuowany na 2 piętrze budynku z 2016 r. , brak windy, jest zainstalowana wciągarka do transportu towaru....

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 320 PLN (12 zł/m2)

11
-
360 m2
2016
15829333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628499 15829333 Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.61 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])B...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 050 PLN (50 zł/m2)

2
-
61 m2
-