• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Białołęka Warszawa

Znalezionych ofert: 95

15886967 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772692 15886967 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 98 m², zlokalizowana na I piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 4 przestronnych i ustawnych pomieszczeń, a także łazienki oraz kuchni, co zapewnia komfort...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 330 PLN (85 zł/m2)

11
-
98 m2
2011
15886970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772695 15886970 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 47,5 m2, położona na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 2 pomieszczeń + mały aneks z wykorzystaniem na kuchnię lub magazyn.Pomieszczenia są dobrze doświetlo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 080 PLN (85 zł/m2)

11
-
48 m2
2011
15886965 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772690 15886965 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 58 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal kłada się z 3 pomieszczeń: 2 biurowe i pomieszczenie z przeznaczeniem na serwerownie, magazyn lub kuchnię.Pom...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 930 PLN (85 zł/m2)

11
-
58 m2
2011
15617716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 22549350 15617716 NOWY Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 57,90m2. Nowy Apartamentowiec !! Przeznaczenie: Sklep Biuro Usługi Przychodnia ZdrowiLokal z witrynami położony na parterze z parkingiem przed budynkiem, Wejście bezpośrednio z ulicy. Naj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 790 PLN (102 zł/m2)

4
-
57 m2
2024
15617720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 22549351 15617720 NOWY Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 102,23m2. Nowy Apartamentowiec !! Przeznaczenie: Sklep Biuro Usługi Przychodnia Zdrowia Lokal z witrynami położony na parterze z parkingiem przed budynkiem, wejście bezpośrednio z ulicy. ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 178 PLN (80 zł/m2)

4
-
102 m2
2024
15617718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 22549348 15617718 OKAZJA !! NOWY Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 88,67m2. Nowy Apartamentowiec !! Przeznaczenie: Sklep Biuro Usługi Przychodnia ZdrowiaLokal z witrynami położony na parterze z parkingiem przed budynkiem, wejście bezpośrednio z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 320 PLN (60 zł/m2)

4
-
88 m2
2024
15886636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763067 15886636 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 037 PLN (86 zł/m2)

2
-
47 m2
2011
15886635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763066 15886635 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 850 PLN (86 zł/m2)

1
-
45 m2
2011
15886588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27762894 15886588 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 330 PLN (85 zł/m2)

11
-
98 m2
2011
15886294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751561 15886294 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 311 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 885 PLN (58 zł/m2)

1
-
311 m2
2016
15886293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751560 15886293 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 311,74 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 923 PLN (58 zł/m2)

1
-
311 m2
2016
15885818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27742714 15885818 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.62,77 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 896 PLN (79 zł/m2)

3
-
62 m2
-