• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 051

15872337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27490606 15872337 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 876 m2 na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 269 PLN (79 zł/m2)

11
-
876 m2
2017
15872345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491114 15872345 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 461,63 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 289 PLN (74 zł/m2)

8
-
461 m2
2017
15872342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491113 15872342 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 813 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 389 PLN (74 zł/m2)

11
-
813 m2
2017
15872821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27502324 15872821 Podnajem do 11.2028 w pełni umeblowanej powierzchni biurowej.Budynek:Nowoczesny, ekologiczny budynek biurowy o pow. ~ 32 tys. m2. 197 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Powierzchnia typowego piętra to ~2100m2. Budynek oferuje powierzchnie biuro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

97 822 PLN (86 zł/m2)

11
-
1134 m2
2022
15887626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788562 15887626 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 139,12 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 434 PLN (75 zł/m2)

2
-
139 m2
2003
15887625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788563 15887625 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,88 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 916 PLN (77 zł/m2)

2
-
38 m2
2003
15887275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780226 15887275 Warszawa- Do wynajęcia: salkę konferencyjną dla 10 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

150 PLN (10 zł/m2)

1
-
15 m2
2019
15887269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780228 15887269 Warszawa - Do wynajęcia: nowoczesna sala konferencyjna dla 6 osób na Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

100 PLN (11 zł/m2)

1
-
9 m2
2013
15886896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771336 15886896 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 471 PLN (54 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15886900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27771337 15886900 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 130,77 m2 na parterze w budynku wielorodzinnym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 592 PLN (81 zł/m2)

1
-
130 m2
2003
15887364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27781670 15887364 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, blisko Pl. Unii Lubelskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] prowizji od najemcy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 284 PLN (54 zł/m2)

1
-
24 m2
2000
15887366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27781672 15887366 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 77 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 119 PLN (53 zł/m2)

2
-
77 m2
2000