• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 051

15887368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27781669 15887368 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 152 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 132 PLN (54 zł/m2)

2
-
152 m2
2000
15887365 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27781671 15887365 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 55,19 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 952 PLN (54 zł/m2)

1
-
55 m2
2000
15887363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27781668 15887363 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow. 37 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 979 PLN (53 zł/m2)

1
-
37 m2
2000
15887367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27781667 15887367 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 84,66 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 529 PLN (54 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15787522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25930685 15787522 Biuro do wynajęcia – 60 m², MokotówOferujemy do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 60 m² zlokalizowany w nowoczesnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie.Biuro składa się z trzech komfortowych pokoi o powierzchni k...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
60 m2
1995
15878279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27592414 15878279 Samodzielny pokój biurowy.pokój klimatyzowany, mieści się budynku biurowym. Kuchnia i toalety na częściach wspólnych.Budynek b dobrze skomunikowany.Biuro gotowe do wprowadzenia od zaraz.Budynek oferuje powierzchnie o różnych metrażach.Budynek:Lokaliz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
40 m2
1995
15865682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27304852 15865682 Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia w dobrej lokalizacji na Czerniakowie.Do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy w ciągu handlowym, idealny pod sklep, usługi, biuro, showroom lub działalność specjalistyczną.Lokal posiada wygodny układ pomi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 700 PLN (86 zł/m2)

2
-
90 m2
1995
15728995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 24754848 15728995 Do wynajęcia lokal usługowy na parterze budynku biurowego na Mokotowie.Lokal do niedawna był gabinetem stomatologicznym więc w każdym pomieszczeniu jest doprowadzona woda.Dodatkowo przy wejściu jest miejsce na niewielką recepcję i poczekalnię.Lokal j...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 080 PLN (68 zł/m2)

11
-
60 m2
2002
15887321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780847 15887321 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.129,32 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 915 PLN (77 zł/m2)

9
-
129 m2
2013
15887322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780856 15887322 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 760 PLN (77 zł/m2)

2
-
36 m2
2013
15887320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780846 15887320 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.291,50 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 351 PLN (77 zł/m2)

9
-
291 m2
2013
15879124 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27608286 15879124 Powierzchnia biurowa 1600 mkw. do wynajęcia – reprezentacyjne biuro w nowoczesnym budynku przy Torze Wyścigów Konnych.Open space, salki konferencyjne oraz szereg gabinetów – elastyczna aranżacja według potrzeb najemcy.Własna serwe...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

99 681 PLN (62 zł/m2)

11
-
1600 m2
2009