• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 051

15885750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal przy Żabce | narożny | duże witryny 27740465 15885750 Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 63,5 m², położony na parterze nowej inwestycji „Spokojny Mokotów” na warszawskich Siekierkach.Lokal narożny z dużymi witrynami i bardzo dobrą ekspozycją od ulicy. Bezpośrednio obok funkcjonuje Żabka, co generuj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 300 PLN (100 zł/m2)

2
-
63 m2
2025
15881852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27651461 15881852 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 27m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] pro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 890 PLN (70 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15881857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27651462 15881857 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 82,64 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 784 PLN (71 zł/m2)

3
-
82 m2
2000
15874936 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27519376 15874936 Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.238,97 m2 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 143 PLN (55 zł/m2)

6
-
238 m2
2010
15885645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734704 15885645 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 776 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 924 PLN (69 zł/m2)

12
-
776 m2
2012
15885643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734652 15885643 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 265,25 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 431 PLN (70 zł/m2)

6
-
265 m2
2012
15885642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734651 15885642 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 263,91 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 335 PLN (70 zł/m2)

12
-
263 m2
2012
15885641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734650 15885641 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 713,76 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

49 596 PLN (70 zł/m2)

12
-
713 m2
2012
15885639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734537 15885639 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 475,26 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 024 PLN (70 zł/m2)

12
-
475 m2
2012
15885638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734535 15885638 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 696,20 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 374 PLN (70 zł/m2)

9
-
696 m2
2012
15885562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733887 15885562 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,76 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 907 PLN (77 zł/m2)

1
-
38 m2
2011
15857109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114020 15857109 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 787 PLN (60 zł/m2)

11
-
130 m2
2008