• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 051

15857118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114016 15857118 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 343 PLN (60 zł/m2)

11
-
590 m2
2008
15857116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114014 15857116 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 132 PLN (60 zł/m2)

11
-
286 m2
2008
15885637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734230 15885637 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 99 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Naj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 877 PLN (69 zł/m2)

3
-
99 m2
2012
15885635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734228 15885635 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 975 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 750 PLN (69 zł/m2)

12
-
975 m2
2012
15857111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114019 15857111 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 102 PLN (53 zł/m2)

11
-
590 m2
2008
15857104 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114017 15857104 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 128 PLN (60 zł/m2)

11
-
336 m2
2008
15881689 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734178 15881689 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1099 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

76 366 PLN (69 zł/m2)

12
-
1099 m2
2012
15885624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734182 15885624 Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 8 osób na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Domaniewskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

120 PLN (10 zł/m2)

1
-
12 m2
2014
15885556 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27733885 15885556 Warszawa - Do wynajęcia: lokal na usługi medyczne, pow. 176,20 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Rzymowskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 620 PLN (100 zł/m2)

1
-
176 m2
2011
15885559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733884 15885559 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,38 m2 na 12 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko warszawskiej Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 110 PLN (81 zł/m2)

1
-
26 m2
2011
15885570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733882 15885570 Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow. 52,32m2 na 1 piętrze w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 185 PLN (80 zł/m2)

3
-
52 m2
2003
15885572 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733883 15885572 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 21,24 m2 na 1 piętrze w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 PLN (81 zł/m2)

1
-
21 m2
2003