• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 051

15884980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27715095 15884980 Niezależny moduł biurowy w nowoczesnym kompleksie biurowo-handlowo-mieszkalnym. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, z bogatą infrastrukturą usługowo-handlową.Biuro wykończone w wysokim standardzie, częściowo umeblowane, funkcjonalnie zaprojektowane....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (59 zł/m2)

7
-
254 m2
2007
15840882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26786122 15840882 Idealne miejsce na Twoją szkołę lub centrum szkoleniowe – gotowy lokal.Miejsce, które zainspiruje Twoich kursantów.Unikalny lokal na wynajem, ma kilka wejść, idealnie dopasowany do potrzeb edukacyjnych lub medycznych. Przestrzeń łączy nowoc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 987 PLN (77 zł/m2)

12
-
365 m2
1999
15859568 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27169105 15859568 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 58 m², zlokalizowany na Górnym Mokotowie – jednej z najbardziej prestiżowych i dobrze skomunikowanych części Warszawy.Powierzchnia przeznaczona jest na działalność biurową i doskonale sprawd...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 350 PLN (75 zł/m2)

11
-
58 m2
1960
15859566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27169102 15859566 Biuro składające się z 5 pokoi i recepcji.Powierzchnia z przeznaczeniem na działalność biurową.• Standard powierzchni:- otwierane okna;- wykładzinę podłogową; - okablowanie elektryczne i teletechniczne;- instalację światłowodową;- całodobowa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 775 PLN (75 zł/m2)

11
-
77 m2
1960
15847486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 osobne pokoje/Osobna kuchnia/Metro 10min/Biuro 26916949 15847486 Oferuję do wynajęcia lokal 4-pokojowy z osobną kuchnią o powierzchni 77 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Idealne na biuro lub lekką działalność.Zaledwie 2 przystanki autobusowe od Stacji Metra Służew!Na lokal skład...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 PLN (61 zł/m2)

4
-
75 m2
1978
15840926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787360 15840926 Powierzchnia na 1 piętrze z wejściem od ulicy.Pokoje są bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym.Przewidziany budżet na dostosowanie powierzchni do potrzeb przyszłego najemcy.Obecny układ pokoi, zgodnie z załączonym planem:recepcja,WC (damski i mę...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 478 PLN (77 zł/m2)

11
-
384 m2
1999
15884658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27708668 15884658 Komfortowe biuro na całym piętrze.Cisza i spokój, dobra komunikacja, prestiżowe miejsce.Biuro gotowe do wejściapełne okablowanieświatłowódklimatyzacjarecepcja w budynkuuchylne oknaWysoki standard wykończenia pomieszczeń biurowych, sanitariatów, pomie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 990 PLN (55 zł/m2)

11
-
218 m2
1936
15882267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659053 15882267 Oferujemy Państwu wynajem powierzchni biurowej na Mokotowie. Biuro składa się z 5 pokoi biurowych oraz przestrzeni recepcyjnejJest możliwość zmiany układu pomieszczeń niewielkim kosztem. Właściciel ma swoje ekipy remontowe – malowanie i wym...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 893 PLN (73 zł/m2)

11
-
122 m2
1994
15591539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22009912 15591539 Bardzo atrakcyjna powierzchnia w nowoczesnym biurowcu w pobliżu Placu Unii Lubelskiej. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny. W biurowcu znajduje się drogeria, siłownia, a także całodobowa recepcja i ochrona oraz parkin...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 119 PLN (68 zł/m2)

11
-
325 m2
1999
15881511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27635952 15881511 Warszawa - do wynajęcia: biuro wirtualne na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego , poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Najemcy-----------Biuro wirtualne w 3 opcjach d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 PLN (585 zł/m2)

1
-
1 m2
2018
15865172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27289159 15865172 Warszawa- Do wynajęcia: biuro wirtualne do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, w nowoczesnym biurowcu w pobliżu stacji metro Wilanowska, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

375 PLN (375 zł/m2)

1
-
1 m2
2008
15884452 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27702991 15884452 dostęp do wody w lokalu-----------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.122,82 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 123 PLN (58 zł/m2)

3
-
122 m2
2013