• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 051

15828319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628390 15828319 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 267 m2, na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 486 PLN (58 zł/m2)

5
-
267 m2
2013
15828339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628392 15828339 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 144,50 m2, na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 381 PLN (58 zł/m2)

6
-
144 m2
2013
15828359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628393 15828359 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 156,30 m2, na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 065 PLN (58 zł/m2)

4
-
156 m2
2013
15884372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27700172 15884372 Komfortowe biuro na dwóch poziomach (piętro 2 i 3).Cisza i spokój, dobra komunikacja, prestiżowe miejsce.Biuro gotowe do wejściapełne okablowanieświatłowódklimatyzacjarecepcja w budynkuuchylne oknaWysoki standard wykończenia pomieszczeń biurowych, sa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 760 PLN (55 zł/m2)

11
-
432 m2
1936
15884258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27698465 15884258 Komfortowe biuro na dwóch poziomach (piętro 2 i 3).Cisza i spokój, dobra komunikacja, prestiżowe miejsce.Biuro gotowe do wejściapełne okablowanieświatłowódklimatyzacjarecepcja w budynkuuchylne oknaWysoki standard wykończenia pomieszczeń biurowych, sa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 760 PLN (55 zł/m2)

11
-
432 m2
1936
15843654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26809106 15843654 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 157 m2 na IV piętrze. Budynek:Zadbana kamienica biurowa zlokalizowana przy ul. Puławskiej na bliskim Mokotowie (rejon Pl. Unii Lubelskiej). Budynek jest bardzo dobrze skomunikowany i wyeksponowany na ulicę, całodobo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 321 PLN (53 zł/m2)

11
-
157 m2
1950
15843649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26809111 15843649 Do wynajmu lokal biurowy dwupokojowy na V piętrze. Budynek:Zadbana kamienica biurowa zlokalizowana przy ul. Puławskiej na bliskim Mokotowie (rejon Pl. Unii Lubelskiej). Budynek jest bardzo dobrze skomunikowany i wyeksponowany na ulicę, całodobowo str...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 081 PLN (53 zł/m2)

11
-
77 m2
1950
15859569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27169106 15859569 Jednopokojowe biuro na Mokotowie, przy ul. Puławskiej. Biuro na 1 piętrze.Toalety w częściach wspólnych.Powierzchnia netto 27 m2brutto 29,7Koszt wynajmu z opłatami eksploatacyjnymi 29,70 x 71,5 = 2123 netto 2612 bruttoDodatkowo koszt zużycia prądu wg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 431 PLN (53 zł/m2)

11
-
27 m2
1950
15882228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27658525 15882228 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 106 m2 na IV piętrze budynku biurowego przy ul. Domaniewskiej.Biuro składa się z:jednego gabinetusalki konferencyjnejopen space'uaneksu kuchennegoToalety znajdują się na powierzchni wspólnej.Koszt najmu to powie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 360 PLN (60 zł/m2)

11
-
106 m2
2001
15879221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27610905 15879221 Samodzielny moduł biurowy o powierzchni 111 m2 netto.W skład modułu wchodzi:2 gabinety,open spacesala konferencyjna na 10 osóbaneks kuchenny Toalety na częściach wspólnychBudynek:Budynek biurowy klasy B+ zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, przy u...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 660 PLN (60 zł/m2)

11
-
111 m2
2001
15883856 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27680362 15883856 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 351 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 549 PLN (67 zł/m2)

12
-
351 m2
2011
15883849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27680316 15883849 Powierzchnia biurowa, położona na siódmym piętrze.W budynku jest recepcja główna oraz ochrona.Załączone zdjęcia przedstawiają obecny stan biura.Układ pokoi może być dostosowany do wymagań przyszłego Najemcy.Najem od 3 lat.Czynsz najmu wraz z kosztami...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 449 PLN (81 zł/m2)

11
-
877 m2
2010