• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 051

15872348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491115 15872348 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1246 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

92 555 PLN (74 zł/m2)

11
-
1246 m2
2017
15871565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27471020 15871565 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.42,51 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany l...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (81 zł/m2)

2
-
42 m2
2000
15870526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27429037 15870526 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 158,15 m2 na 7 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 610 PLN (67 zł/m2)

5
-
158 m2
2014
15871561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27471024 15871561 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27,89 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 231 PLN (83 zł/m2)

1
-
27 m2
1993
15870001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27415316 15870001 niedaleko CH Galeria Mokotów-----------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 146,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomoś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 193 PLN (70 zł/m2)

3
-
146 m2
2015
15861609 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208473 15861609 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.156 m2,na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji o...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 048 PLN (58 zł/m2)

11
-
156 m2
2002
15861610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208469 15861610 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 252 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail:[email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 616 PLN (58 zł/m2)

6
-
252 m2
1979
15871566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27471021 15871566 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,69 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany l...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 015 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2000
15861611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208476 15861611 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.132 m2, na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 656 PLN (58 zł/m2)

11
-
132 m2
2002
15862217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27222830 15862217 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 161,23 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 907 PLN (86 zł/m2)

5
-
161 m2
2000
15862102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27222219 15862102 Warszawa - Do wynajęcia: salka konferencyjna dla 16 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

200 PLN (8 zł/m2)

1
-
25 m2
2019
15861821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27212914 15861821 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 207,77 m2 na parterzepoziomie -1 w budynku wielorodzinnym na waeszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Puławskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 823 PLN (52 zł/m2)

3
-
207 m2
2003