• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 83

15896670 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27985121 15896670 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15896677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27985123 15896677 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 13,60 m2 na parterze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Be...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15896673 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27985122 15896673 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15896690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27985120 15896690 Włochy - Do wynajęcia: biuro do pow. 56 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizj...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 505 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15896693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27985119 15896693 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od najemcy-----------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 PLN (55 zł/m2)

1
-
28 m2
1980
15896679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27985109 15896679 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 87,03 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 800 PLN (101 zł/m2)

2
-
87 m2
2008
15896666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984952 15896666 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,32 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (117 zł/m2)

1
-
23 m2
2008
15896655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984962 15896655 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15895750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27962846 15895750 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 168.37 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Najkorzystniejsze warunki wynajmu w tym budynku!Lokal wyróżnia się wysokością 5...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 999 PLN (101 zł/m2)

4
-
168.37 m2
2025
15895826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962845 15895826 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 71,18 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Najkorzystniejsze warunki wynajmu w tym budynku!Szerokie, przeszklone witryny za...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (91 zł/m2)

2
-
71.18 m2
2023
15895928 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27963026 15895928 Do wynajęcia obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni około 1200 m² , zlokalizowany na działce o powierzchni 2529 m² . Nieruchomość składa się z dwóch działek. Na jednej z działek o powierzchni 1256 m2, znajduje się b...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
1200 m2
1960
15894921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27952005 15894921 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 27,58 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (115 zł/m2)

1
-
27 m2
2008