• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 83

15894922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27952006 15894922 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,10 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (119 zł/m2)

1
-
21 m2
2008
15894920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27952002 15894920 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 42,80 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (112 zł/m2)

1
-
42 m2
2008
15894919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27951998 15894919 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 26,25 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 627 PLN (63 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15894744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948476 15894744 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (92 zł/m2)

1
-
25 m2
1980
15894743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948475 15894743 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
50 m2
1980
15867208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27339484 15867208 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na parterze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Kenigapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15894214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933392 15894214 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 81,15 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 193 PLN (64 zł/m2)

2
-
81 m2
2008
15894196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933394 15894196 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20,45 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (120 zł/m2)

1
-
20 m2
2008
15894192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933393 15894192 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,85 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (123 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15853303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro na Ursusie – gotowe do wejścia od zaraz! 27046849 15853303 Szukasz przestrzeni, która jest nie tylko funkcjonalna, ale też przyjazna dla portfela i komfortowa dla pracowników? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy ustawne, 3-pokojowe biuro o powierzchni 45 m², w którym poczujesz się „u siebie” od pi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (77 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15848577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m² 26944320 15848577 Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m², położony w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa przy ul. Wojciechowskiego. Lokal znajduje się na wygodnym półpiętrzeStandard wykończenia:Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15850372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjny lokal na Ursusie - 187 m2 od zaraz 26993879 15850372  Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal na pierwszym piętrze budynku biurowo-usługowego, położonego na ogrodzonej posesji w dzielnicy Ursus.Lokal doskonale nadaje się na:- fitness studio treningowe- gabinety medyczne lub weterynaryjne- biuro z sho...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (42 zł/m2)

11
-
187 m2
-