• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 114

15595155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22071992 15595155 LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY NA KRZYKACH z placem składowym i wiatą magazynową Powierzchnia całkowita 550 m2 w tym lokal handlowo-usługowy o pow. 315 m2 + plac składowy 120 m2 + wiata magazynowa 118 m2. Lokal o pow. 315 m2 - parter , duża p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

23 000 PLN (42 zł/m2)

11
-
550 m2
-
15867763 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27351635 15867763 Do wynajęcia nowoczesna hala ogrzewana - Wrocław, Krzyki 290 m2 lub 360 m2 Dostępna od grudnia 2026 r. Oferujemy do wynajęcia nową halę magazynową o powierzchni 290 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Wrocławia - Krzyki. Nieruchomość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

13 050 PLN (45 zł/m2)

11
-
290 m2
-
15848471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26938425 15848471 Nowoczesny lokal handlowo-usługowy 100 m² + magazyn 74 m² Wrocław - Krzyki Do wynajęcia nowy lokal użytkowy o łącznej powierzchni 174 m², obejmujący przestrzeń handlowo-biurową ok. 100 m² oraz zaplecze magazy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 294 PLN (48 zł/m2)

11
-
174 m2
-
15807449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365798 15807449 POKÓJ BIUROWY - 21 m² WROCŁAW KRZYKI - OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia: 21 m² Piętro: 2 (winda) Układ: 1 pokój biurowy + wspólny aneks kuchenny i WC Dostępność: od zaraz Opis lokalu: Do wynajęcia pokój biurowy o ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 050 PLN (50 zł/m2)

11
-
21 m2
-
15398371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17651185 15398371 Lokal biurowy 70 m² - 2 pokoje Wrocław Krzyki (okolice Sky Tower) Do wynajęcia: nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 56 m² + części wspólne , położony na 6. piętrze biurowca z windą . Biuro składa się z dwóch pomieszczeń...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15867641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27350163 15867641 Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy magazyn z showroomem Wrocław, Krzyki (113 m²) Oferujemy do wynajęcia nowy lokal użytkowy o powierzchni 113 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Wrocławia - Krzyki. Nieruchomość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 155 PLN (54 zł/m2)

11
-
113 m2
-
15807441 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26365796 15807441 DO WYNAJĘCIA BIURO 1 POKOJOWE O POW. 21 m2 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 22 m2, 1 pokój, położony na parterze kameralnego budynku biurowego w bardzo dobrym standardzie w zadbanym ładnym otoczeniu. Bardzo dobry standard wykończenia, kl...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 029 PLN (49 zł/m2)

11
-
21 m2
-
15807440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365794 15807440 LUKSUSOWE NOWE BIURO 1 pokojowe NA KRZYKACH ! Powierzchnia 38,4 m2 - 1 pokój - open space w nowoczesnym biurowcu na Krzykach. Istnieje możliwość wynajmu również innego pokoju 38,40 m2 na III p. oraz pokoju o pow. 42,20 m2. Pokój ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 470 PLN (65 zł/m2)

11
-
38 m2
2012
15766123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25498661 15766123 LOKAL BIUROWY - WROCŁAW KRZYKI OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia użytkowa: 50 m² Powierzchnia całkowita: 67 m² Układ: 3 pokoje ( 2pokoje po 15 m2 + 19 m2 z miejscem na sekretariat) + wspólny aneks kuchenny i WC Piętro: 7 (...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 350 PLN (50 zł/m2)

11
-
67 m2
-
15714093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24450425 15714093 NOWA HALA w bardzo dobrym standardzie o pow. OKOŁO 350 m2 w tym biuro i wc ! Hala magazynowa o pow. około 380 m2 w tym 1 pokój biurowy o pow. ok. 20 m2 + wc . Nowa hala w wysokim standardzie - murowana, czysta i sucha, pomalowa...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 750 PLN (31 zł/m2)

11
-
350 m2
2000
15258978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14052267 15258978 LUKSUSOWE NOWE BIURO NA KRZYKACH ! Powierzchnia 234 m2 stanowi zamykany moduł składający się z 5 pokoi o pow. 77 m2 + 42 m2 + 36 m2 + 26 m2 + 16 m2 + hol + własny węzeł sanitarny 2 wc. Pokoje jasne i przestronne, na podłogach nowa w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

15 210 PLN (65 zł/m2)

11
-
234 m2
2012
15490025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19731938 15490025 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ W BUDYNKU RADIA WROCŁAWal. Karkonoska, Wrocław bez prowizjiW ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.BUDYNEKBudynek Radia Wrocław to dwupiętrowy budynek z lat 2...

Wrocław (Krzyki), Karkonoska

2 067 PLN (53 zł/m2)

1
-
39 m2
1925