• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 114

15709160 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24349944 15709160 WYJĄTKOWA OKAZJA – PROMOCJA NA WYNAJEM BIUR W SKY TOWER!Tylko przez ograniczony czas oferujemy wynajem prestiżowych powierzchni biurowych w Sky Tower w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach – ceny podane w złotówkach (PLN), co nas wyróżnia na tle innych o...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

39 940 PLN (43 zł/m2)

11
-
928.86 m2
-
15500272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19935913 15500272 Do wynajęcia funkcjonalny pokój biurowy o powierzchni 15 m² , zlokalizowany w kameralnym, spokojnym budynku , idealnym do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. Czynsz najmu: 1100 zł netto Cena zawiera wszystkie opłaty eks...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15807445 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365802 15807445 2 POKOJE BIUROWE - 14,89 m² +15,52 m2 WROCŁAW KRZYKI - OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia: 30,41 m2 - razem z powierzchnią wspólną 41,08 m2 Piętro: 2 (winda) Układ: 2 pokoje biurowe - pierwszy pokój przejściowy + wspólny aneks kuchenn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 050 PLN (50 zł/m2)

11
-
41 m2
-
15807437 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365800 15807437 POKÓJ BIUROWY - 11,5 m² WROCŁAW KRZYKI - OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia: 11,5 m² - razem z powierzchnią wspólną 15,49 m2 Piętro: 2 (winda) Układ: 1 pokój biurowy + wspólny aneks kuchenny i WC Dostępność: od 1.11.2025 ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

774 PLN (52 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15767299 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25522078 15767299 BIURO 5 POKOJOWE - WROCŁAW KRZYKI - OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia: 80,26 m2 - razem z powierzchnią wspólną 108,43 m2 Piętro: 2 (winda) Układ: 2 pokoje biurowe obok siebie jeden z nich przechodni + obok moduł 3 pokojowy z 2 pokojami przec...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 421 PLN (50 zł/m2)

11
-
108 m2
-
15093705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10214202 15093705 Do wynajęcia funkcjonalny pokój biurowy o powierzchni 15 m² , zlokalizowany w kameralnym, spokojnym budynku , idealnym do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. Czynsz najmu: 1100 zł netto Cena zawiera wszystkie opłaty eks...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15807505 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26366827 15807505 Biuro handlowe o pow. 65 m2 na parterze - Krzyki Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowo-handlowa 65 m2 położona na parterze w budynku biurowo-handlowym z ładną nową elewacją na zagospodarowanej nieruchomości. Możliwość podjechania samo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 030 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15810838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26419420 15810838 Lokal do wynajęcia od zaraz,120,99m2 na jednej kondygnacji(pierwsze piętro) przy ul. Kruczej 2A obok Sky Towera.LOKALIZACJA:Budynek apartamentowo-usługowy dewelopera TOSCOM znajduje się przy ul. Kruczej zaraz obok Sky Towera oraz Ronda Powstańców Ślą...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 000 PLN (83 zł/m2)

11
-
120.99 m2
2016
15807369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26364549 15807369 NA WYNAJEM lokalu użytkowy z witryną w stanie deweloperskim o powierzchni 142,97 m2 w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Pułaskiego w inwestycji Atal City Square. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie wynajmu. LO...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
142.97 m2
2024
15772279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25607298 15772279 Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 28,10 m2, znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Traugutta.Lokal był użytkowany jako pub - salon gier, składa się z pomieszczenia sali gier oraz zaplecza - toaleta z umywalką.Wysokość pomieszczeń w lokalu jest zr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (82 zł/m2)

11
-
28.1 m2
-
15434024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18446000 15434024 Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 630m2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym 130 m2 . Magazyn o wysokości 6,5m do -7 m, 1 brama o wymiarach 4,4 x 4 m, posadzka przemysłowa, brak ogrzewania. Wszystkie media, infrastruktura informatyczno-telekomunik...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

15 750 PLN (25 zł/m2)

11
-
630 m2
-
15803281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26291474 15803281 DO WYNAJĘCIA HALA MAGAZYNOWO -PRODUKCYJNA o powierzchni 490 m2 + 250 m2 powierzchni biurowej. Obiekt położony poza granicami miasta w kierunku Oławy. Oświetlenie przemysłowe podsufitowe ponad 300 lx . Instalacja elektryczna 3x 400V z kilkunasto...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

37 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
740 m2
-