• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 470

15848579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26944397 15848579 Opiekun oferty:Kacper Walkowicz602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego lokalu, położonego w prestiżowej inwestycji Ogrody Hallera we Wrocławiu.LOKALIZACJA:Ogrody Hallera to nowoczesne osiedle mieszkaniowe na wrocławski...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 700 PLN (74 zł/m2)

6
-
77 m2
2011
15315145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15575003 15315145 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-piętrowego biurowca do wynajęcia. Idealny obiekt dla firm budowlanych lub placówki edukacyjnej ze względu na liczne miejsca postojowe oraz plac wokół budynku.Otocz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

17 000 PLN (38 zł/m2)

12
-
453 m2
1997
15889743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860868 15889743 Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058*lokal dostępny od zaraz*LOKALIZACJA:Lokal położony na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Wrocław, w otoczeniu es...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

24 500 PLN (84 zł/m2)

7
-
292 m2
-
15859189 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27165180 15859189 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Pierwsze i trzecie zdjęcie stanowią wizualizacje. Właściciel może dodatkowo doposaży...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
-
43 m2
1930
15711479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24402757 15711479 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)Polecam do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 95m2 oraz dwoma miejscami parkingowymi w samy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 000 PLN (126 zł/m2)

1
-
95 m2
2024
15613159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22462799 15613159 Polecam do wynajęcia halę magazynową. Standard powierzchni: - posadzka niepylna - nośność posadzki 5Tm2; - 6m-7m wysokości; - 1 brama z poziomu 0 - oświetlenie zewnętrzne placów manewrowych, dróg, magazynów; - ogrzewanie gazowe - część biurowo socj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

20 160 PLN (36 zł/m2)

11
-
560 m2
-
15888970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27836559 15888970 DO WYNAJĘCIA - HALA MAGAZYNOWA Z MOŻLIWOŚCIĄ DOJAZDU TIRA OK. 310 m² TEREN PRZEMYSŁOWY Na wynajem funkcjonalna hala magazynowa o powierzchni ok. 310 m² , zlokalizowana na terenie przemysłowym we Wrocławiu. Obiekt idealnie spr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 440 PLN (24 zł/m2)

11
-
310 m2
-
15815231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27392324 15815231 DO WYNAJĘCIA - HALA MAGAZYNOWA Z MOŻLIWOŚCIĄ PODJAZDU TIREM 225 m² TEREN PRZEMYSŁOWY Na wynajem funkcjonalna hala magazynowa o powierzchni ok. 225 m², zlokalizowana na terenie przemysłowym we Wrocławiu. Obiekt idealnie sp...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 175 PLN (23 zł/m2)

11
-
225 m2
-
15830274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26667128 15830274 DO WYNAJĘCIA - FUNKCJONALNY OBIEKT PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY o łącznej powierzchni ok. 1850 m², idealny dla firm poszukujących przestrzeni z doskonałą logistyką, wygodnym zapleczem i świetną lokalizacją! Nieruchomość składa się z obszernej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

50 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
1850 m2
-
15884941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27714664 15884941 DO WYNAJĘCIA LUB SPRZEDAŻY - nowoczesny obiekt komercyjny z parkingiem Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wolnostojący obiekt komercyjny o łącznej powierzchni ok. 520 m² , zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie drogi asfaltowej. Loka...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

27 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
520 m2
-
15877335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567564 15877335 Do wynajęcia trzypokojowy moduł biurowy o powierzchni całkowitej 72 m2. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w nowoczesnym biurowcu. Odległość od Centrum miasta ok. 2 -3 km, blisko obwodnicy Śródmiejskiej ( ok. FAT ) Nieruchomość ba...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (60 zł/m2)

11
-
72 m2
-
15786408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25909263 15786408 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ W BUDYNKU RADIA WROCŁAWal. Karkonoska, Wrocław bez prowizjiW ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Przykładowe pomieszczenie biurowe składające się z trzech p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 225 PLN (54 zł/m2)

1
-
60 m2
1925