• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 470

15822794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26581658 15822794 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ W BUDYNKU RADIA WROCŁAWal. Karkonoska, Wrocław bez prowizjiW ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.BUDYNEKBudynek Radia Wrocław to dwupiętrowy budynek z lat 2...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 629 PLN (54 zł/m2)

1
-
49 m2
1925
15029522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 7431271 15029522 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ 22 M2 Z KLIMATYZACJĄORAZ DOSTĘPNYMI MIEJSCAMI POSTOJOWYMI (DODATKOWO PŁATNE)ul. Aleksandra Ostrowskiego WrocławBudynek po remoncie, z windą , toalety na piętrze, pokój socjalny wyposażony. W cenie regularne sprząta...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 716 PLN (78 zł/m2)

1
-
22 m2
2005
14824109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20471 14824109 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego.W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Oferta dotyczy lokalu na trzecim piętrze o powierzchni 22 m2.Budynek po remon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 716 PLN (78 zł/m2)

1
-
22 m2
2005
15849473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26969222 15849473 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 100 m2 + części wspólne (kuchnia, łazienka) 10 m2, położony w świetnej lokalizacji, przy ul. M.Reja.Cena najmumies.:do ceny należy doliczyć zryczałt...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 595 PLN (51 zł/m2)

5
-
110 m2
-
15823017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641667 15823017 Lokal do wynajęcia – Wrocław, ŚródmieścieSępolno Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 293 m², usytuowany na parterze nowoczesnego budynku handlowo-usługowo-mieszkaniowego. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

19 000 PLN (65 zł/m2)

5
1
293 m2
2000
15888562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27816887 15888562 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na wynajem lokal o powierzchni 133,13 m2 położony przy ul. PrzyjaźniLokal dostępny jest od zaraz.Otoczenie nieruchomości:Lokal położony jest przy ul. Przyjaźni na Krzykach, w dobrze skomunikowanej i dyn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (97 zł/m2)

11
-
133 m2
2019
15889895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27863218 15889895 Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych lokali biurowych z duszą.Prezentujemy Państwu przestronny 3 pokojowy lokal o pow. 107,5 mkw znajdujący się na II p. w jednej z najpiękniejszych Wrocławskich kamienic przy ul. C...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 375 PLN (50 zł/m2)

3
-
107.5 m2
1900
15600081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22188941 15600081 OPIEKUN OFERTYSVITLANA LUTSTEL. 602 101 602* LOKAL DOSTĘPNY OD ZARAZ *Serdecznie polecam lokal o powierzchni 350 mkw. z dużą witryną na wynajem! Lokal jest świetnie przygotowany pod działalność handlową, biurową, czy usługową. Wcześniej mieścił się t...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

21 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
350 m2
-
15776665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25715411 15776665 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, wysokość lokalu 2,45 m. Dodatkowo na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 995 PLN (21 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15738685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24911093 15738685 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocław Krzyki Księże Małe. Nieruchomo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 547 PLN (21 zł/m2)

11
-
407 m2
-
15613869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22485945 15613869 Apartament przystosowany dla firmy pod lekką działalność biurową. Idealny pod działalność księgową, marketingową etc. Bestate Nieruchomości oferuje do wynajmu przestrzenny i pomysłowo zaaranżowany lokal o powierzchni 45 m.kw, usytuowany na piątym ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (56 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15613945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22485962 15613945 W ofercie posiadamy lokale o różnych powierzchniach od 15 do 460 m. kw . Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokal użytkowy usytuowany...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 PLN (37 zł/m2)

11
-
27 m2
-