• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 209

15887948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797856 15887948 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1502,37 m2, na warszawskiej Woli, na 6 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

178 195 PLN (119 zł/m2)

11
-
1502 m2
2016
15872351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491117 15872351 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 410,85 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 518 PLN (74 zł/m2)

10
-
410 m2
2017
15872354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491116 15872354 Warszawa - Do wynajęcia :moduł biurowy o pow. 212 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 747 PLN (74 zł/m2)

10
-
212 m2
2017
15872337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27490606 15872337 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 876 m2 na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 269 PLN (79 zł/m2)

11
-
876 m2
2017
15832024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26863598 15832024 Polecamy nową halę magazynową o powierzchni 3000 mkw w Bolesławcu w pobliżu zjazdu na A4.Minimalny moduł do wynajęcia: 750 mkwWysokość hali: 10 metrówDo dyspozycji są dwa biura o wysokim standardzie po 190 mkwCharakterystyka Obiektu:wysokość w świetl...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

18 750 PLN (25 zł/m2)

11
-
750 m2
2024
15608013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22373509 15608013 Dojazd drogą asfaltową, bez ograniczeń tonażowych i wysokościowych transportu.Odległość od Lubina 30 kmOdległość od Wrocławia 50 kmOdległość od Zgorzelca 90 kmObiekt magazynowy gotowy do użytku. Możliwa dostępna powierzchnia biurowa 100 m2.Charakter...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

180 000 PLN (18 zł/m2)

11
-
10000 m2
2024
15887949 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797864 15887949 Warszawa-Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (347 zł/m2)

1
-
15 m2
2017
15872345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491114 15872345 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 461,63 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 289 PLN (74 zł/m2)

8
-
461 m2
2017
15872342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491113 15872342 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 813 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 389 PLN (74 zł/m2)

11
-
813 m2
2017
15778991 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25763149 15778991 Kompleks handlowo-usługowy w Głogowie Na wynajem oferujemy nowoczesny obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 3 100 m², zlokalizowany w Głogowie w doskonale skomunikowanej części miasta. To wyjątkowa oferta dla firm poszukujących przestrzeni o wysokim...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

77 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
3100 m2
2000
15278602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 14566072 15278602 Polecamy nową halę magazynową o powierzchni 3000mkw w Bolesławcu w pobliżu zjazdu na A4.Hala będzie gotowa do użytku od 1 lipca 24.Minimalny moduł do wynajęcia 750mkwWysokość hali 10 metrówDo dyspozycji są dwa biura o wysokim standardzie po 190 mkwCh...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

63 429 PLN (21 zł/m2)

11
-
3000 m2
2024
15278621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 14566071 15278621 Dojazd drogą asfaltową, bez ograniczeń tonażowych i wysokościowych transportu.Odległość od Lubina 30 kmOdległość od Wrocławia 50 kmOdległość od Zgorzelca 90 kmObiekt magazynowy gotowy do użytku. Możliwa dostępna powierzchnia biurowa 100 m2.Charakter...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

18 000 PLN (18 zł/m2)

11
-
1000 m2
2023