• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 209

15830789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26678993 15830789 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 887 m2 na 8 piętrze w eleganckim biurowcu klasy A ,na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Wroniej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

97 769 PLN (110 zł/m2)

11
-
887 m2
2016
15814509 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26649877 15814509 Jeśli potrzebujesz niewielkiego lokalu, aby zorganizować tu swoje pierwsze biuro nowopowstałej firmy lub chcesz je wyprowadzić z domu, to ta oferta może być dla Ciebie.LOKALIZACJAOferowany lokal o powierzchni użytkowej 22m2, jest usytuowany na I pięt...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 000 PLN (91 zł/m2)

1
-
22 m2
1996
15887516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27784822 15887516 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.72,26 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 845 PLN (67 zł/m2)

2
-
72 m2
2000
15887513 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27784829 15887513 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.77,84 m2 na 4 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 218 PLN (68 zł/m2)

2
-
77 m2
2000
15887510 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27784826 15887510 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 29,15 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 955 PLN (67 zł/m2)

1
-
29 m2
2000
15738127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24903804 15738127 Przestronny lokal biurowy o powierzchni 70,7 m², położony na II piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja świetnie skomunikowany z centrum miasta, tylko 2,5 km od węzła drogi Racibórz–...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 300 PLN (33 zł/m2)

12
-
70.7 m2
-
15738260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24905025 15738260 Przestronny lokal biurowy o powierzchni 46,1 m², położony na I piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja świetnie skomunikowany z centrum miasta, tylko 2,5 km od węzła drogi Racibórz–P...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 600 PLN (35 zł/m2)

12
-
46.1 m2
-
15738131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24903807 15738131 Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 85,3 m², położony na drugim piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja zapewnia świetne skomunikowanie z centrum miasta oraz szybki dojazd do głów...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 100 PLN (25 zł/m2)

12
-
85.3 m2
-
15738137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24903802 15738137 Przestronny lokal biurowy o powierzchni 65,7 m², położony na II piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja świetnie skomunikowany z centrum miasta, tylko 2,5 km od węzła drogi Racibórz–...