• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 203

15869064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27398021 15869064 Warszawa - do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-5 osób w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (122 zł/m2)

1
-
23 m2
2016
15777683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25736152 15777683 Biuro w samym centrum, układ gabinetowy. Wysoki standard powierzchni, bardzo ładny widok. 155 mkw netto, 170,50 mkw brutto. Układ pomieszczeń: 6 gabinetów. Kuchnia i toalety w częściach wspólnych budynku. Biuro w samym Centrum daje firmie najemcy: p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 225 PLN (98 zł/m2)

11
-
155 m2
1989
15866024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308054 15866024 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35,20 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 357 PLN (67 zł/m2)

2
-
35 m2
2016
15787545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25930777 15787545 Wynajem lokalu usługowego - ul. Kościuszki, Wągrowiec Lokalizacja: Lokal położony w Wągrowcu przy ul. Kościuszki - ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów, w pobliżu rynku. To doskonałe miejsce, aby Twoja firma była w...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

2 500 PLN (40 zł/m2)

11
-
63 m2
-
15887803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27795014 15887803 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 21,75 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 087 PLN (52 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15885769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740837 15885769 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,50 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 PLN (68 zł/m2)

1
-
19 m2
1965
15790536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25970105 15790536 Idealna przestrzeń dla branży beauty w ścisłym centrum!- Do wynajęcia przytulny lokal handlowy o powierzchni 103 m², usytuowany na poziomie -1 w bardzo atrakcyjnej, centralnej lokalizacji. - Lokal jest zaaranżowany pod usługi kosmetyczne, co...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 926 PLN (96 zł/m2)

3
-
114 m2
1989
15790380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25963537 15790380 Lokal handlowy w pasażu handlowym w centrum miasta.lokal narożny z dużymi witrynami;wysokość 3 m;dostęp do wody.Przeznaczony na działalność handlową, serwis, usługi.Zapraszamy do wynajmu.Budynek:Kompleks biurowo-hotelowy położony w samym sercu Warsza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 008 PLN (91 zł/m2)

1
-
55 m2
1989
15853314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27047605 15853314 Do wynajęcia narożny lokal o powierzchni około 40m2 zlokalizowany u zbiegu ul. Starowiślnej i Rzeszowskiej.W skład lokalu wchodzą dwa pomieszczenia + niewielkie zaplecze.Lokal w przyzwoitym stanie technicznym ( może wymagać odświeżenia)Lokal idealny ...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 650 PLN (91 zł/m2)

3
-
40 m2
-
15773979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25645170 15773979 OFERTA WYNAJMU LOKALU - 269,71 m² PLAC BOHATERÓW GETTA, KRAKÓW Lokalizacja: Plac Bohaterów Getta, Kraków - historyczne centrum dzielnicy Podgórze , doskonale skomunikowane miej...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
269 m2
2010
15869695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27407844 15869695 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 26,25 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 627 PLN (63 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15886913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771886 15886913 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 21,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 068 PLN (51 zł/m2)

1
-
21 m2
-