• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 202

15887035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27774893 15887035 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 105 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Żoliborzu, w okolicy ul. Szamockiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji o...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 843 PLN (65 zł/m2)

2
-
105 m2
2002
15841291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788358 15841291 Powierzchnia do aranżacji według wymagań najemcy. Czynsz (od 24,50 eurom2) ustalany indywidualnie w zależności od pozostałych warunków komercyjnych. Obecnie podział na pokoje..Budynek:Rondo I to nowoczesny biurowiec klasy A położony w prestiżowej lok...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 344 PLN (117 zł/m2)

11
-
531 m2
2006
15848033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26927987 15848033 Szukasz miejsca, które połączy logistyczną efektywność z prestiżową lokalizacją? Prezentujemy unikalny obiekt o powierzchni 1200 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, oferujący standard, którego próżno szukać w tej części miasta.Kluczowe Par...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

42 000 PLN (35 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15887022 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27773619 15887022 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy o pow. 74 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 674 PLN (77 zł/m2)

1
-
74 m2
1999
15887033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 27773613 15887033 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia miejsce w Hali garażowej , dolny Sopot ul HaffneraMorska, 50m od Monte Cassino. Cena do negocjacjiOgłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

500 PLN (50 zł/m2)

1
-
10 m2
-
15887028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27773609 15887028 Do wynajęcia powierzchnia biurowa, składająca się z 6 pomieszczeń biurowych (w tym pomieszczenie kuchenne), sali konferencyjnej, archiwum, korytarza i dwóch toalet o łącznej powierzchni ok 270 metrów, znajdująca się na pierwszym piętrze budynku położ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 999 PLN (52 zł/m2)

11
-
270 m2
2016
15887023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27773621 15887023 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 355 m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-------------Bez prowi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 220 PLN (77 zł/m2)

5
-
355 m2
1999
15887025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27773618 15887025 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2534 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-----------------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

194 303 PLN (77 zł/m2)

12
-
2534 m2
1999
15887024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27773616 15887024 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 389 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-----------------Bez p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 827 PLN (77 zł/m2)

3
-
389 m2
1999
15819100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26625356 15819100 Biuro handlowe o pow. 65 m2 na parterze - Krzyki Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowo-handlowa 65 m2 położona na parterze w budynku biurowo-handlowym z ładną nową elewacją na zagospodarowanej nieruchomości. Możliwość podjechania samo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 030 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15887010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27773527 15887010 Warszawa- Do wynajęcia: lokal na handelusługi o pow.154,56 m2na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )---------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 813 PLN (96 zł/m2)

1
-
154 m2
1999
15784579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25857199 15784579 Do wynajęcia powierzchnia biurowa, składająca się z 6 pomieszczeń biurowych (w tym pomieszczenie kuchenne), sali konferencyjnej, archiwum, korytarza i dwóch toalet o łącznej powierzchni ok 270 metrów, znajdująca się na pierwszym piętrze budynku położ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 999 PLN (52 zł/m2)

11
-
270 m2
2016