• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 202

15819100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26625356 15819100 Biuro handlowe o pow. 65 m2 na parterze - Krzyki Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowo-handlowa 65 m2 położona na parterze w budynku biurowo-handlowym z ładną nową elewacją na zagospodarowanej nieruchomości. Możliwość podjechania samo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 030 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15887010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27773527 15887010 Warszawa- Do wynajęcia: lokal na handelusługi o pow.154,56 m2na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )---------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 813 PLN (96 zł/m2)

1
-
154 m2
1999
15784579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25857199 15784579 Do wynajęcia powierzchnia biurowa, składająca się z 6 pomieszczeń biurowych (w tym pomieszczenie kuchenne), sali konferencyjnej, archiwum, korytarza i dwóch toalet o łącznej powierzchni ok 270 metrów, znajdująca się na pierwszym piętrze budynku położ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 999 PLN (52 zł/m2)

11
-
270 m2
2016
15887011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27773528 15887011 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 22 m2 na parterze w budynku biurowym na bliskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-----------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 108 PLN (96 zł/m2)

1
-
22 m2
1999
15870285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27424722 15870285 Nowoczesna hala magazynowo - usługowa lokal użytkowy 119 m² wysoki standard Krzyki dostęp TIR Do wynajęcia atrakcyjna murowana hala z biurem z bramą roletową może pełnić rolę lokalu użytkowego, zlokalizowana w dzielnicy Krzyki. Ideal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 PLN (41 zł/m2)

11
-
119 m2
-
15886983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe biuro w centum miasta 27772762 15886983 NIERUCHOMOŚĆ:Lokal biurowy o powierzchni ok. 78,8 m², usytuowany na 12 piętrze we Wrzeszczu przy ul. Partyzantów. Wnętrze łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem.Układ pomieszczeń:hol wejściowy z poczekalnią,recepcja,powierzchnia open space - sal...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 700 PLN (60 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15886969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772694 15886969 Do wynajęcia powierzchnia biurowa (jeden pokój) 33 m2, zlokalizowana na I piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Biuro mieści się w budynku z 2012 roku, który oferuje wysoki standard wykończenia oraz wygodę użytkowania. Do dyspozycji najemców pozost...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 805 PLN (85 zł/m2)

11
-
33 m2
2011
15886968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772693 15886968 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 45,3 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 3 pomieszczeń; biuro + pomieszczenie serwerowni+ mały aneks z wykorzystaniem na magazynek lub k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 825 PLN (85 zł/m2)

11
-
45 m2
2011
15886967 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772692 15886967 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 98 m², zlokalizowana na I piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 4 przestronnych i ustawnych pomieszczeń, a także łazienki oraz kuchni, co zapewnia komfort...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 330 PLN (85 zł/m2)

11
-
98 m2
2011
15886970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772695 15886970 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 47,5 m2, położona na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 2 pomieszczeń + mały aneks z wykorzystaniem na kuchnię lub magazyn.Pomieszczenia są dobrze doświetlo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 080 PLN (85 zł/m2)

11
-
48 m2
2011
15886965 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772690 15886965 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 58 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal kłada się z 3 pomieszczeń: 2 biurowe i pomieszczenie z przeznaczeniem na serwerownie, magazyn lub kuchnię.Pom...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 930 PLN (85 zł/m2)

11
-
58 m2
2011
15886325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27753756 15886325 Do wynajęcia lokal biurowy (28,69 m2) położony na piętrze w budynku biurowym w okolicach Jasnych Błoni, UM oraz US - zielone centrum Szczecina. Ściany malowane na biało, na podłodze panele. Miesięczny koszt:* czynsz najmu 1.290 zł netto (+23 % VA...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 290 PLN (45 zł/m2)

6
-
28.4 m2
1970