• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 214

15787522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25930685 15787522 Biuro do wynajęcia – 60 m², MokotówOferujemy do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 60 m² zlokalizowany w nowoczesnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie.Biuro składa się z trzech komfortowych pokoi o powierzchni k...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
60 m2
1995
15776070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25693404 15776070 Lokal użytkowy 58 m² – parter, narożny, duże witryny, możliwość powiększeniaNa wynajemsprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 58 m² położony na parterze nowoczesnego budynku. Istnieje możliwość połączenia z sąsiednimi lokala...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 363 PLN (110 zł/m2)

1
-
58 m2
2023
15878279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27592414 15878279 Samodzielny pokój biurowy.pokój klimatyzowany, mieści się budynku biurowym. Kuchnia i toalety na częściach wspólnych.Budynek b dobrze skomunikowany.Biuro gotowe do wprowadzenia od zaraz.Budynek oferuje powierzchnie o różnych metrażach.Budynek:Lokaliz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
40 m2
1995
15845608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26864201 15845608 Samodzielny moduł biurowy o powierzchni 56 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym.2 pokoje biurowe - gotowe do wejścia.Pomieszczenia socjalne - dla kilku najemców na piętrze.Zapraszam na prezentację.Budynek:Budynek biurowy położony w Śródmieściu u zbiegu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 696 PLN (66 zł/m2)

11
-
56 m2
1968
15728995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 24754848 15728995 Do wynajęcia lokal usługowy na parterze budynku biurowego na Mokotowie.Lokal do niedawna był gabinetem stomatologicznym więc w każdym pomieszczeniu jest doprowadzona woda.Dodatkowo przy wejściu jest miejsce na niewielką recepcję i poczekalnię.Lokal j...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 080 PLN (68 zł/m2)

11
-
60 m2
2002
15881129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27624590 15881129 Nowoczesny moduł biurowy 430 m² bruttoOferujemy funkcjonalne biuro o powierzchni 430 m², obejmujące 14 niezależnych gabinetów z możliwością elastycznej aranżacji. Wnętrza w podwyższonym standardzie, z przeszklonymi ścianami, zapewni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 660 PLN (62 zł/m2)

11
-
430 m2
2020
15854067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27070235 15854067 Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 113 mkw. - tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego.Osobne wejście z klatki schodowej wydzielonej dla 2 lokali.2 miejsca w garażu podziemnym.Lokal znajduje się na I piętrze w budynku apartam...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (48 zł/m2)

2
-
113 m2
1998
15840833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26786108 15840833 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy – parter, wejście z ulicyOferujemy bardzo ładny, nowoczesny lokal handlowy położony na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal posiada bardzo duże witryny, które doskonale eks...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 650 PLN (96 zł/m2)

1
-
69 m2
2019
15791497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25993204 15791497 Nowoczesny moduł biurowy – 250 m² w wysokim standardzieDo wynajęcia wyjątkowa powierzchnia biurowa o metrażu 250 m², stworzona z myślą o wygodzie, funkcjonalności i profesjonalnym wizerunku firmy. Biuro składa się z pięciu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 500 PLN (62 zł/m2)

11
-
250 m2
2020
15887176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778998 15887176 Wolnostojący dom na pograniczu Wawra i Pragi Południe. Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni 600 mkw.Parter - 200m2 - wysokie pomieszczenie z wjazdem - szerokie drzwi dla dostaw.I piętro - 200 mkw.II piętro - 200 mkw.Wykończone w dobrym standardzie-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15883847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27680313 15883847 Na wynajem atrakcyjny, wykończony lokal usługowy o powierzchni 70,21 mkwprzy ul. Obozowej w Warszawie.Lokal idealny pod działalność handlową, usługową, biurową lub gastronomiczną typu grab & go.Gotowy do rozpoczęcia działalności od zaraz lub ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 776 PLN (125 zł/m2)

1
-
70 m2
2019
15793781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26048478 15793781 Do wynajęcia lokal handlowy 300 m² – idealny pod sklep!Oferujemy przestronny lokal handlowy o powierzchni 300 m², przygotowany pod działalność handlową. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu wraz z pełnym wyposażeniem, co po...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

21 000 PLN (70 zł/m2)

3
-
300 m2
2022