• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 215

15883847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27680313 15883847 Na wynajem atrakcyjny, wykończony lokal usługowy o powierzchni 70,21 mkwprzy ul. Obozowej w Warszawie.Lokal idealny pod działalność handlową, usługową, biurową lub gastronomiczną typu grab & go.Gotowy do rozpoczęcia działalności od zaraz lub ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 776 PLN (125 zł/m2)

1
-
70 m2
2019
15793781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26048478 15793781 Do wynajęcia lokal handlowy 300 m² – idealny pod sklep!Oferujemy przestronny lokal handlowy o powierzchni 300 m², przygotowany pod działalność handlową. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu wraz z pełnym wyposażeniem, co po...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

21 000 PLN (70 zł/m2)

3
-
300 m2
2022
15887321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780847 15887321 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.129,32 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 915 PLN (77 zł/m2)

9
-
129 m2
2013
15412836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17984533 15412836 Do wynajęcia lokal biurowy położony w samym Centrum Szczecina w przedwojennej kamienicy po remoncie. W lokalu w 2014 został przeprowadzony gruntowny remont wraz z wydzieleniem pomieszczeń pod działalność biurową. Przestrzenie zaprojektowane zostały p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (26 zł/m2)

9
-
133.84 m2
1930
15887322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780856 15887322 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 760 PLN (77 zł/m2)

2
-
36 m2
2013
15887320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780846 15887320 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.291,50 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 351 PLN (77 zł/m2)

9
-
291 m2
2013
15778702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25755734 15778702 Atrakcyjna powierzchnia do najmu pod produkcje Skała koło Krakowa . Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie małopolskim około 15 km od Krakowa . Przedmiotem najmu jest parter budynku o powierzchni zabudowy 429 m2 zlokalizowany n...

Cianowice (Małopolskie, gm. Skała)

10 000 PLN (23 zł/m2)

11
-
429 m2
2002
15887300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780400 15887300 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 4 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

2
-
36 m2
1992
15887310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780398 15887310 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane 5-osobowe biuro, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 250 PLN (382 zł/m2)

1
-
19 m2
2018
15887308 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780397 15887308 Warszawa - Do wynajęcia: 6-osobowe biuro serwisowane, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 700 PLN (414 zł/m2)

1
-
21 m2
2018
15887301 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780401 15887301 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 PLN (70 zł/m2)

1
-
20 m2
1992
15445312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18725035 15445312 Do wynajęcia lokal biurowy położony w samym Centrum Szczecina w przedwojennej kamienicy po remoncie. W lokalu w 2014 został przeprowadzony gruntowny remont wraz z wydzieleniem pomieszczeń pod działalność biurową. Przestrzenie zaprojektowane zostały p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (26 zł/m2)

9
-
133.84 m2
1930