• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Borkowo Współczesna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Współczesna i Borkowo

Znaleźliśmy 4,182 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15893691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowość! Nowe Mieszkanie do Wynajęcia 27916287 15893691 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSEPrzedmiotem oferty najmu jest dwu pokojowe mieszkanie usytuowana w spokojnej części Redy. Mieszkanie wykończone pod klucz, jasne, wyróżniające się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.Nieruchomość...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15891143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27889859 15891143 Przytulna kawalerka do wynajęcia - Gliwice, ul. Lipcowa Dostępna od zaraz Szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta jasna kawalerka z osobną kuchnią to idealna propozycja dla singla lub pary. Całkowity koszt ...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 225 PLN (47 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15862889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27233821 15862889 Ścisłe Centrum Gliwic - Nowy Świat. Blisko Politechniki Śląskiej. Wynajem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w samym Centrum Miasta. Usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Miejsce na samochód. Mieszkanie po remonci...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (63 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15776857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25719087 15776857 Do wynajęcia mieszkanie - Wilcze Gardło, Gliwice Na wynajem oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m2 , położone na piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej i zielonej dzielnicy Wilcze Gardło . Opis mieszkania...

Gliwice (Wilcze gardło) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 300 PLN (36 zł/m2)

2
-
64 m2
-
15889969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27865357 15889969 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białym...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
1989
15895867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962745 15895867 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA: Ulica Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (60 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15895857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962715 15895857 Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersytet Medyczny oraz szpitala. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15895782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962714 15895782 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku Osowa, przy ul. Komety. LOKALIZACJA:Gdańsk Osowa to idealne miejsce d...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 850 PLN (64 zł/m2)

2
2
60 m2
2022
15895778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962706 15895778 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w garażu w Gdańsku Oliwa przy ul. Opackiej.LOKALIZACJA:Ulica Opacka położona jest w malowniczej dzielnicy Gdańsk Oliwa, tuż przy Parku Oliwskim. Mieszkanie...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2022
15895342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962067 15895342 Oferuję do wynajęcia klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone w zadbanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Gdańsku Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanym budynku i jest w pełni wyposażone , gotowe do zamie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (56 zł/m2)

2
1
54 m2
1925
15895484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962028 15895484 Oferuję do wynajęcia przestronne, ciche i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 usytuowane na 1-wszym piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Koszykowej 59. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy, tuż obok Hali Koszyki i Politechniki War...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (93 zł/m2)

3
1
75 m2
1920
15895403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961994 15895403 Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Skarbka z Gór 23B na warszawskiej Białołęce.Lokal znajduje się w kameralnym, niskim budynku z 2008 roku i stanowi idealną propozycję dla singla lub pary poszukuj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2008