• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Borkowo Współczesna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Współczesna i Borkowo

Znaleźliśmy 4,176 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15895860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962724 15895860 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława Dygata. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15835225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26713488 15835225 Szukasz kawalerki do wynajęcia? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Płock - Podolszyce Południe, ul. Jana Pawła II 92 * Mieszkanie jednopokojowe - 30 m² - oddzielna, funkcjonalna kuchnia - łazienka z WC - duży balkon - idealny na por...

Płock (Podolszyce południowe) (Mazowieckie, gm. Płock)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15433277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje z oddzielną kuchnią, balkon 18429100 15433277 Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, piętro 45 z windą, w budynku z 2000 r. przy ul. Opaczewskiej, Ochota, Szczęśliwice.Mieszkanie odnowione, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny, pracowników, studentów, grupy przy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (76 zł/m2)

3
-
67 m2
2000
15412298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie 5 pokoi bez mebli ruchomych 17954644 15412298 Do wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie 150m2 z poddaszem, piętro 22 bez windy, w budynku z 2010 r., Wawer, Anin.Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Dostępne bez mebli ruchomych.Cena: 6500 zł + media według zużycia. Kaucja 13000 zł.Bardzo dobra loka...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (43 zł/m2)

5
-
150 m2
2010
15379251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne i komfortowe dwa pokoje, garaż 17231936 15379251 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37m2, piętro 46 z windą w budynku z 2017r. przy ul Kolejowej, Wola, Czyste.Idealne dla singlasingielki lub pary.Cena: 4500 zł + 820 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 6000 zł.Doskonała lokalizacja...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (122 zł/m2)

2
-
37 m2
2017
15379024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe trzy pokoje w Miasteczku Wilanów 17231566 15379024 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 88 m2, piętro 14 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Sarmackiej, Błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 6200 zł + 1500 zł czynsz administracyjny + prąd ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (70 zł/m2)

3
-
88 m2
2010
15137068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10701474 15137068 WYNAJMĘ Od zaraz , mieszkanie dla singla, rodziny Dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku na ul. Bartniczej Mieszkanie do zamieszkania, częściowo umeblowane Pralka, lodówka, umeblowana kuchnia. Czynsz najmu 1700 zł plusz media, kaucja jednoraz...

Płock (Skarpa) (Mazowieckie, gm. Płock)

1 700 PLN (38 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15893691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowość! Nowe Mieszkanie do Wynajęcia 27916287 15893691 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSEPrzedmiotem oferty najmu jest dwu pokojowe mieszkanie usytuowana w spokojnej części Redy. Mieszkanie wykończone pod klucz, jasne, wyróżniające się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.Nieruchomość...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15891143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27889859 15891143 Przytulna kawalerka do wynajęcia - Gliwice, ul. Lipcowa Dostępna od zaraz Szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta jasna kawalerka z osobną kuchnią to idealna propozycja dla singla lub pary. Całkowity koszt ...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 225 PLN (47 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15862889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27233821 15862889 Ścisłe Centrum Gliwic - Nowy Świat. Blisko Politechniki Śląskiej. Wynajem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w samym Centrum Miasta. Usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Miejsce na samochód. Mieszkanie po remonci...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (63 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15776857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25719087 15776857 Do wynajęcia mieszkanie - Wilcze Gardło, Gliwice Na wynajem oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m2 , położone na piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej i zielonej dzielnicy Wilcze Gardło . Opis mieszkania...

Gliwice (Wilcze gardło) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 300 PLN (36 zł/m2)

2
-
64 m2
-
15889969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27865357 15889969 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białym...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
1989