• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Katowice

Znalezionych ofert: 107

15813772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26602708 15813772 Do wynajęcia od zaraz, wykończony w standardzie premium, doskonale zlokalizowany 2-pokojowy apartament z widokiem na panoramę miasta.LOKALIZACJAMieszkanie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej, w nowoczesnej inwestycji Glob...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

3 200 PLN (76 zł/m2)

2
1
42 m2
2023
15446517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18754802 15446517 Dwupokojowe mieszkanie Katowice, Tysiąclecie WynajemOferujemy na wynajem od zaraz funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m², usytuowane na 7. piętrze budynku z windą. Z balkonu rozciąga się widok na zielone otoczenie Osiedla Tysiąclec...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

1 500 PLN (40 zł/m2)

1
1
37.3 m2
1969
15823064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26600227 15823064 Na wynajem wyjątkowy apartament łączący historyczny charakter z nowoczesnym wykończeniem. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Fryderyka Chopina. To propozycja dla osób szukających prestiżowej lokali...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 PLN (41 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15813001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26552641 15813001 Do wynajęcia od zaraz, wykończony w standardzie premium, 3-pokojowy apartament z dużym, widokowym tarasem. Dodatkowym atutem jest możliwość zamieszkania ze zwierzęciem.LOKALIZACJAApartament położony jest w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomuniko...

Katowice (Dąbrówka mała) (Śląskie, gm. Katowice)

4 700 PLN (65 zł/m2)

3
1
72.15 m2
2022
15812640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26542224 15812640 Na wynajem elegancki apartament w renomowanej inwestycji Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie, jest w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania. To świetna propozycja dla osób, które szukają komfortowego wn...

Katowice (Bogucice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15815948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26591911 15815948 Na wynajem nowoczesny, 3-pokojowy apartament w inwestycji Słoneczne Apartamenty przy ul. Wiertniczej. Mieszkanie o powierzchni 49 m² zostało zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wysoką jakość wykończenia, funkcjonalny układ oraz świetne skomuni...

Katowice (Dąbrówka mała) (Śląskie, gm. Katowice)

2 800 PLN (57 zł/m2)

3
1
49.47 m2
2022
15815924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26591485 15815924 Na wynajem przestronny, wysokiej klasy apartament zlokalizowany w sercu Katowic – w prestiżowej inwestycji Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie o powierzchni 67 m² to idealne połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. Dzięki dwóm oddzielnym sypialn...

Katowice (Bogucice) (Śląskie, gm. Katowice)

3 900 PLN (58 zł/m2)

3
1
67 m2
2021
15823881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Osiedle Tysiąclecia - słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską! 26578646 15823881 Oferujemy do wynajęcia ładne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Lokal położony jest na 12 piętrze i składa się z: widnej, osobnej kuchni ( zabudowa AGD i pełne wyposażenie), trzech niezależnych pokoi ...

Katowice (Osiedle Tysiąclecia), Tysiąclecia

2 000 PLN (35 zł/m2)

3
1
57 m2
1980
15727530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24719437 15727530 Oferujemy do najmu atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie - świeżo po malowaniu - usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku z windą, w centrum Katowic. Mieszkanie jest w pełni umeblowane ( szczegóły w opisie poniżej) i wyposażone w podstawowy sprzęt AGD. Do...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

1 495 PLN (34 zł/m2)

2
1
44 m2
1980
15751824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25146571 15751824 LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się przy ul. Wojewódzkiej 23 w Katowicach, w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, dworca PKP oraz przystanków autobusowych i tramwajowych. W bezpośrednim otoczeniu znajdują...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

3 700 PLN (32 zł/m2)

4
2
115 m2
1940
15810446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26408870 15810446 Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 67,94 m², położone na 8. piętrze budynku przy ul. Paderewskiego w Katowicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów. Lokal dostępny od zaraz – idealny dla studentów lub pracowników.LOK...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

3 000 PLN (46 zł/m2)

5
1
64.97 m2
1967
15802262 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26259979 15802262 LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych części Katowic – na Dębie, tuż przy Silesia City Center. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią miejski klimat, wygodę i świetny dostęp do infrastruktury.W pobliżu znajdują się:• ...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

1 900 PLN (61 zł/m2)

2
-
30.9 m2
1938