• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Karłowice

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Karłowice

Znaleźliśmy 279 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Wrocław

15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (55 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15859188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27165179 15859188 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZPierwsze i trzecie zdjęcie stanowią wizualizacje. Właściciel może dodatkowo doposażyć mies...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15877852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27580796 15877852 Wyjątkowa okazja na wynajem - luksusowy apartament w sercu Wrocławia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, 150-metrowego apartamentu, który znajduje się w prestiżowym kompleksie `Angel Wings`. To miejsce, które łączy komfort ż...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (86 zł/m2)

3
2
150 m2
2009
14996795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6363675 14996795 ul. Czerniawska, Krzyki Gaj Nowoczesny, przestronny, śliczny trzypokojowy apartament o pow. 70 mkw. z tarasem w budynku z 2006 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku trzypiętrowym składa się z przestronnego salonu z kuchn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 PLN (67 zł/m2)

3
1
70 m2
2006
14844027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe, umeblowane, z garażem w centrum Wrocławia 3164502 14844027 W nowym budownictwie z 2020 roku, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dmowskiego. Mieści się na IV piętrze w budynku z windą. Wyposażenie i umeblowane jak na zdjęciach. Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce postojowe w garażu...

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Romana Dmowskiego

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
-
30 m2
2020
15819426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 km Rynek/Różanka, pokój jednoosobowy, MEDIA MIEJSKIE- bez prowizji 26570315 15819426 DO WYNAJĘCIA POKÓJ JEDNOOSOBOWY, W MIESZKANIU 4 POK. NA WROCŁAWSKIEJ RÓŻANCE (preferowani studenci, bądź osoby pracujące do 28 r.ż)Do wynajęcia bardzo ładne i komfortowo urządzone mieszkanie przy ulicy Jugosłowiańskiej (Różanka). Mieszkanie znajduje ...

Wrocław (Wrocław-Psie Pole), ul. Jugosłowiańska

800 PLN (13 zł/m2)

1
-
60 m2
1980
15810417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26407626 15810417 Do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem na Muchoborze WielkimLOKALIZACJAMieszkanie położone jest przy ul. Roślinnej, na 4. piętrze zadbanego, wysokiego budynku z windą, na spokojnym i zielonym Muchoborze Wielkim.W najbliższej okolicy dostępna jes...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 950 PLN (66 zł/m2)

1
-
29.51 m2
2006
15662501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23500147 15662501 Do wynajęcia mieszkanie 2-pok. o pow. 52,48 m2 - ul. Gen.Maczka, Wrocław - wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie w niskim, ogrodzonym budynku. Cicha, kameralna okolica w otoczeniu zieleni. Mieszkanie składa się z przestronneg...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (48 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15760287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3pok.61m2 Wrocław Krzyki Gaj ul.Krynicka 25352546 15760287 Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61 mkw. , w pełni rozkładowe, dwustronne, z dużym balkonem od strony wschodniej, osobna kuchnia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka

2 800 PLN (46 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15459222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19023401 15459222 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Księżu Małym przy ul. Opolskiej.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduję się na modernistycznym osiedlu bloków mieszkalnych, zbudowanych w 1930 r., wpisanych do rejestru zabytków. Otoczone zielenią, na którą rozpościera s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
1
50.17 m2
-
15485202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19611855 15485202 Do wynajęcia komfortowy apartament, położony bezpośrednio przy wrocławskim Rynku, w sercu tętniącego życiem historycznego centrum miasta. LOKALIZACJA:Apartament znajduje się w zabytkowej kamienicy. Lokalizacja nieruchomości jest bezkonkurencyjna, bez...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 500 PLN (75 zł/m2)

3
1
87 m2
-
15799927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26199669 15799927 Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie, znajdujący się na wrocławskich Wojszycach. Lokal mieszkalny o powierzchni 34 m²+8 m2 składa się z: - przedpokoju, - salonu wyposażonego w kanapę, stół z krzesłami, - kuchni wyposażonej w lo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (76 zł/m2)

2
-
34 m2
2014