• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 102

15896455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27980987 15896455 Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, ul. PrądzyńskiegoMieszkanie usytuowane w nowoczesnym budynku z windą. 3 pokoje, kuchnia w aneksie, duży balkon z widokiem na patio.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 4 piętrze...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (53 zł/m2)

3
-
62 m2
2016
15877336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27567566 15877336 Do wynajęcia: nowoczesne, eleganckie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - ul. Skarbowców Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 44 m², położonego w prestiżowej inwestycji Kameralna Olszówka przy u...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (59 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15893349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27908794 15893349 Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Jagodno, ul. Kajdasza Jagodno – ul. Kajdasza2499 zł + czynsz administracyjny + prąd według zużycia 27 m² 2 piętro z 3 Bez prowizji Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w nowoczesnym apartament...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 PLN (93 zł/m2)

1
1
27 m2
2022
15888817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27827321 15888817 OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – WROCŁAW, UL. KUSTRONIA Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Kustronia, w budynku z 2022 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku wyposażonym w wind...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (91 zł/m2)

2
1
27.4 m2
2022
15894227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27933563 15894227 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z 2019 roku - ul. Jutrzenki (Krzyki). Mieszkanie ma 56m2 - jest bardzo funkcjonalne i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju biurow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
2019
15877852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27580796 15877852 Wyjątkowy apartament z ogromnym tarasemDo wynajęcia luksusowy, przestronny apartament o powierzchni 150 m w prestiżowym kompleksie Angel Wings. To propozycja dla osób, które cenią najwyższy standard, prywatność i unikalne widoki - na rzekę Oławkę, Wi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (86 zł/m2)

3
2
150 m2
2009
15347064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16424314 15347064 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 46m2. Mieszkanie dwustronne, na podłogach parkiet i deski. Z korytarza wejście do jednego z pokoi, łazienki i salonu. Salon przechodni do wnęki kuchennej i kolejnego pokoju. Mieszkanie częściowo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 PLN (33 zł/m2)

3
1
46 m2
-
15891075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27885836 15891075 Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej. Układ - Sypialnia- Pokój z wyjściem na balkon- Łazienka- Osobna kuchnia- KorytarzMieszkanie jest tylko częściowo umeblowane - część mebli ze zdjęć należy do obecnego najemcy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15893740 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zadbane 3-pokojowe z loggią. Dostępne od zaraz 27917684 15893740 Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze przy ul. Łódzkiej. Klatka schodowa po remoncie.Lokal jest w pełni rozkładowy, jasny oraz gotowy do wprowadzenia od zaraz.UKŁAD POMIESZCZEŃ:przestronny przedpokój wyposażo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (49 zł/m2)

3
1
51 m2
1980
15867082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27334992 15867082 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskim Jagodnie, położonego na ul. Stanisława Drabika.UKŁAD LOKALU: - S...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (54 zł/m2)

3
2
70 m2
2023
15861963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 oddzielne pokoje, słoneczne, centrum 27218405 15861963 Na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. Ślicznej we wrocławskim Tarnogaju.Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ i składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przedpok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 PLN (54 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15887506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784706 15887506 Do wynajęcia przytulna mikro kawalerka w stylu loftowym w pięknie odrestaurowanym budynku przy ul. Kościuszki - w centrum Wrocławia Lokal w pełni wyposażony, w znakomitej lokalizacji blisko Rynku, Dworca Głównego, Placu Grunwaldzkiego. Idealny ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 600 PLN (114 zł/m2)

1
-
14 m2
2018