• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 229

15867738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27350413 15867738 Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m.kw usytuowane w budynku w centrum Pabianic. Budynek 4-piętrowy z windą. Mieszkania usyt...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
63 m2
2019
15613986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22485985 15613986 Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym drugim trzecim piętrze w nowym budynku. Budynek 3-piętrowy z windą. Każde mieszkanie posiada balkon. Mieszkan...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 900 PLN (49 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15890355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27875844 15890355 ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (77 zł/m2)

2
1
28.4 m2
1970
15867736 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27350410 15867736 Nowe mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, centrum BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym drugim trzeci czwartym piętrze w nowym budynku w centrum Pabianic. Budynek 4-piętrowy z windą. Mieszkanie po...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
-
38 m2
2019
15867731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27350397 15867731 Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym drugim trzecim piętrze w nowym budynku na Starym Mieście. Budynek 3-piętrowy z windą. Każde mieszkanie posia...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 700 PLN (43 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15558646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21245576 15558646 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Mamy wyjątkową ofertę dla Ciebie!2-pokojowe w pełni urządzone mieszkanie o pow. 37,40 m2 położone na parterze bloku przy ul. Sowinieckiej w Mosinie.Z uwagi na powierzchnię mieszkania preferowany najem d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (40 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1976
15873189 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27513572 15873189 Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 167 m², położony w samym sercu Konstancina-Jeziorny, tuż obok Starej Papierni – w prestiżowej i doskonale skomunikowanej lokalizacji.Opis nieruchomości:Apartament wyróżn...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 000 PLN (48 zł/m2)

4
3
167 m2
2020
15564964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
OKAZJA Os. WYSOKI STOCZEK 2 pokoje 49 m do wejścia 21445574 15564964 OKAZJA - Słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na Osiedlu Wysoki Stoczek przy ulicy Swobodnej. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w niskim bloku po dociepleniu, remoncie elewacji i klatki schodowej.Miesz...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
1
48 m2
1986
15257669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14014685 15257669 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM O POWIERZCHNI 39,66 M2, POŁOŻONE W SŁUPSKU NA OSIEDLU NOWE MIASTO PRZY UL. DYWIZJONU 303. DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY KOMÓRKA LOKATORSKA ORAZ MIEJSCE PARKINGOWE...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15881895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27652088 15881895 2 pokoje Mokotów Służew ul. Łukowa przy Parku Dolina Służewiecka Na wynajem funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w budynku przy ul. Łukowej 3, bezpośrednio przy Parku Dolina Służewiecka. Mieszkanie składa się z: dwóch niezależnych, ni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 PLN (83 zł/m2)

2
1
32 m2
1979
15866946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje na wynajem 27332540 15866946 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Do wynajęcia wyjątkowy, zupełnie nowy apartament położony na 10 piętrze prestiżowej inwestycji Portova od Invest Komfortu, w samym sercu Gdyni. To propozycja dla osób cen...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 500 PLN (74 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15887781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27793370 15887781 Na wynajem apartament w nowym budynku, z windą, przy ul. Janickiego, w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie świetnie zlokalizowane (idealnie nadające się np. dla osoby pracującej w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej), bardzo dobrze skomunikowane (autobus), ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
53.46 m2
2018