• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 227

15867736 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27350410 15867736 Nowe mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, centrum BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym drugim trzeci czwartym piętrze w nowym budynku w centrum Pabianic. Budynek 4-piętrowy z windą. Mieszkanie po...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
-
38 m2
2019
15867731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27350397 15867731 Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym drugim trzecim piętrze w nowym budynku na Starym Mieście. Budynek 3-piętrowy z windą. Każde mieszkanie posia...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 700 PLN (43 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15558646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21245576 15558646 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Mamy wyjątkową ofertę dla Ciebie!2-pokojowe w pełni urządzone mieszkanie o pow. 37,40 m2 położone na parterze bloku przy ul. Sowinieckiej w Mosinie.Z uwagi na powierzchnię mieszkania preferowany najem d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (40 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1976
15873189 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27513572 15873189 Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 167 m², położony w samym sercu Konstancina-Jeziorny, tuż obok Starej Papierni – w prestiżowej i doskonale skomunikowanej lokalizacji.Opis nieruchomości:Apartament wyróżn...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 000 PLN (48 zł/m2)

4
3
167 m2
2020
15564964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
OKAZJA Os. WYSOKI STOCZEK 2 pokoje 49 m do wejścia 21445574 15564964 OKAZJA - Słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na Osiedlu Wysoki Stoczek przy ulicy Swobodnej. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w niskim bloku po dociepleniu, remoncie elewacji i klatki schodowej.Miesz...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
1
48 m2
1986
15257669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14014685 15257669 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM O POWIERZCHNI 39,66 M2, POŁOŻONE W SŁUPSKU NA OSIEDLU NOWE MIASTO PRZY UL. DYWIZJONU 303. DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY KOMÓRKA LOKATORSKA ORAZ MIEJSCE PARKINGOWE...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15881895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27652088 15881895 2 pokoje Mokotów Służew ul. Łukowa przy Parku Dolina Służewiecka Na wynajem funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w budynku przy ul. Łukowej 3, bezpośrednio przy Parku Dolina Służewiecka. Mieszkanie składa się z: dwóch niezależnych, ni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 PLN (83 zł/m2)

2
1
32 m2
1979
15866946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje na wynajem 27332540 15866946 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Do wynajęcia wyjątkowy, zupełnie nowy apartament położony na 10 piętrze prestiżowej inwestycji Portova od Invest Komfortu, w samym sercu Gdyni. To propozycja dla osób cen...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 500 PLN (74 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15852772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27039868 15852772 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie – do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się przy ul. Krakowskiej na nowoczesnej inwestycji ,,KrakoVska'' w Rzeszowie. Oferta na wyłączność - klucze w biurze.Preferowany ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 100 PLN (53 zł/m2)

2
1
39.85 m2
2023
15891322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe 3 pokoje blisko Wisły, garaż 27894874 15891322 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 78 m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Leszczyńskiej, Śródmieście Powiśle.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 11 900 zł + 1 900 zł czynsz administracyjny i zaliczki na m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (153 zł/m2)

3
-
78 m2
2010
15888461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stylowe 3 pokoje z ogródkiem, parking 27814294 15888461 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 85m2, parter6 z windą, w budynku z 2020r. przy ul. Taśmowej, Mokotów Służewiec. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 8500zł + 1300zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 10 000zł.Wygodna lokalizacja, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
85 m2
2020
15884311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27699053 15884311 OPIEKUN OFERTY:Sylwia BednarskaTel: 602 101 602 Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06***(english version below)Z przyjemnością oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m, położone w ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (90 zł/m2)

2
-
42 m2
2023