• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 235

15743054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne przestronne nowoczesne mieszkanie 25003504 15743054 Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, przestronne i ciche jednopokojowe mieszkanie.Mieszkanie pierwotnie składało się z dwóch pokoi.Usytuowane jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym małym bloku. Jest w pełni umeblowane i składa się z: przestronnego ja...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (81 zł/m2)

1
1
37 m2
1935
15826260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku 26639508 15826260 Hampton Home oferuje na wynajem nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy SGGW w nowym budownictwie z 2025r.Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni  42 m², położone w nowoczesnym budynku z 2025 roku, w zielonej i świetnie skomunikowan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15822960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe mieszkanie dla Wyjątkowych najemców! 26639582 15822960 We also can speak EnglishMieszkanie w nowoczesnym budynku z recepcją, obok Portu Praskiego, historycznej dzielnicy, która zmienia wizerunek Pragi Północ na pokazujący jak Warszawa się zmienia na lepsze, nie tylko w centrum, to propozycja dla osób wym...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (120 zł/m2)

3
1
50 m2
2024
15714817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka z ogródkiem Wilanów 24467750 15714817 Hampton Home prezentuje- stylowy apartament z ogródkiem w Miasteczku WilanówPowierzchnia: 38m2Liczba pokoi: 1Cena: 3.900 +700 (czynsz administracyjny + czynsz najmu)Dostępne od: zarazZapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego mieszkan...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (103 zł/m2)

1
-
38 m2
2020
15707886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie na nowym osiedlu 24328378 15707886 Hampton Home prezentuje: komfortowy 2-pokojowy apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - wysoki standard!Z przyjemnością oferujemy na wynajem elegancki, w pełni umeblowany apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - jedn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (100 zł/m2)

2
1
45 m2
2021
15660419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszanie 3 pokoje przy Parku Szczęśliwickim 23463621 15660419 Hampton Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim o wielkości 82m2 w budynku z windą, na zamkniętym, chronionym osiedlu.Mieszkanie o wysokości 3,1m składa się z:- kuchni wyposażonej w niezbędne sprzęty AGD,- salonu z tara...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (75 zł/m2)

3
2
81 m2
2000
15801215 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji !!! 26229616 15801215 Wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe na wynajem  położone w jednym z najpiękniejszych miejsc w Sopocie. Las, cisza i spokój.Atuty nieruchomości :- mieszkanie po generalnym remocnie- w pełni wyposażone- rewelacyjny widok na zatokę oraz las- zaarażnowane z ...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 100 PLN (57 zł/m2)

2
1
37 m2
1979
15818457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum Gdańska – 2 pokoje z balkonem | Jaskółcza 26638908 15818457 Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji - Gdańsk Śródmieście, ul. Jaskółcza 10A!To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy chcą mieszkać w centrum, ale cenią ciszę i spokój.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie w c...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
1
42 m2
1968
15819366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ursynów, studio, garderoba, od zaraz 26638365 15819366 Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- Ursynów, ul. Sosnowskiego 3.Możliwy najem na krótszy termin 3-6mcy.Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum? To miejsce zostało stworzone dla...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 690 PLN (87 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
15819394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26638043 15819394 TYLKO U NAS!!! 3-LETNI LUKSUSOWY APARTAMENT DO WYNAJĘCIA OD MARCA 2026 !! Wysoki standard , świetna lokalizacja. Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia począwszy od marca 2026 roku, apartament zlokalizowany w oddanym do użytkowania ...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

2 800 PLN (38 zł/m2)

2
-
74 m2
2023
14827450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 35255 14827450 WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE, PRZESTRONNE MIESZKANIE W NOWYM BUDYNKU W OPOLUCZARNOWĄSACH Z OGRÓDKIEM, MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ!!! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od marca 2026 r. przestronne wyko...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

1 850 PLN (38 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15807004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26358277 15807004 Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone na Lubelskim Sławinie, na popularnym osiedlu Botanik przy ul. Zielone Wzgórze. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z 2019 roku, co zapewnia wysoki standard wykończenia, estetyczne...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37 m2
2019