• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 239

15819366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ursynów, studio, garderoba, od zaraz 26638365 15819366 Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- Ursynów, ul. Sosnowskiego 3.Możliwy najem na krótszy termin 3-6mcy.Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum? To miejsce zostało stworzone dla...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 690 PLN (87 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
15819394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26638043 15819394 TYLKO U NAS!!! 3-LETNI LUKSUSOWY APARTAMENT DO WYNAJĘCIA OD MARCA 2026 !! Wysoki standard , świetna lokalizacja. Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia począwszy od marca 2026 roku, apartament zlokalizowany w oddanym do użytkowania ...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

2 800 PLN (38 zł/m2)

2
-
74 m2
2023
14827450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 35255 14827450 WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE, PRZESTRONNE MIESZKANIE W NOWYM BUDYNKU W OPOLUCZARNOWĄSACH Z OGRÓDKIEM, MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ!!! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od marca 2026 r. przestronne wyko...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

1 850 PLN (38 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15807004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26358277 15807004 Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone na Lubelskim Sławinie, na popularnym osiedlu Botanik przy ul. Zielone Wzgórze. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z 2019 roku, co zapewnia wysoki standard wykończenia, estetyczne...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15805793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26317545 15805793 REZERWACJA !! Do wynajęcia eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,92 m², położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Magazynowej 9 w Białymstoku. Lokal znajduje się na 5 piętrze , co zapewnia nie tylko przyjemny widok...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15789339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25936493 15789339 MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W SAMYM CENTRUM MIASTA Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie mieszczące się w ścisłym centrum Gliwic przy ulicy Wrocławskiej. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwi...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 200 PLN (43 zł/m2)

2
-
51 m2
1926
15813972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka z balkonem i miejscem garażowym 26636775 15813972 Do not hesitate to write or call us. We speak English.Kawalerka o pow. 27,5 m2 z balkonem położona na I piętrze nowego budynku, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, w sąsiedztwie Galerii Morena.Zalety mieszkania:- będziesz pierwszym użytkownik...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 090 PLN (77 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15648758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23277006 15648758 Do wynajęcia komfortowa, świeżo wyremontowana kawalerka - gotowa do zamieszkania od zaraz! Oferujemy przestronne mieszkanie typu studio, podzielone na część dzienną i sypialnianą. W skład lokalu wchodzi również wyposażona kuchnia, funk...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 700 PLN (53 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15729557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24765024 15729557 Oferujemy Państwu do wynajęcia, wygodne, komfortowe, w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie z klimatyzacją - salon z aneksem kuchennym i łazienką, na piątym piętrze dziesięciopiętrowego docieplonego budynku z dwiema windami w doskonałej lokalizac...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 100 PLN (78 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15457847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 19005590 15457847 Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie podzielone na niezależne pokoje zamykane na klucz w ścisłym centrum Gliwic. Ze względu na swoje położenie, zaledwie kilka minut od Kampusu Politechniki Śląskiej, oferta idealnie sprawdzi się dla student&...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

750 PLN (12 zł/m2)

5
-
63 m2
-
15523915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20476499 15523915 Mieszkanie 3-pokojowe - Bronowice Wielkie. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 67m2 , znajdujące się na drugim piętrze z trzech w nowym budynku z 2021 roku. Położone w Bronowicach przy ulicy Starego Dębu . Mieszkanie jest jas...

Kraków (Bronowice), Starego Dębu

3 400 PLN (51 zł/m2)

3
1
67 m2
2021
15821037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26610181 15821037 Na wynajem komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego , Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
2010