• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 235

9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15723799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę mieszkanie przy stacji metra Służew 24638535 15723799 Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie przy stacji METRO SŁUŻEW + miejsce parkingowe na terenie wygrodzonym bezpośrednio pod blokiem zabezpieczonym szlabanem Atutem mieszkania są 2 osobne pokoje: I - 20 m2 z wyjściem na piękny balkon o pow. 4,5 m2; I...

Warszawa (Mokotów), ul. Jana Sebastiana Bacha 26

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15722087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bezpośrednio do wynajęcia jednopokojowe 24615644 15722087 Mieszkanie 32m2 do wynajęcia na Pradze Południe. Lokal jest po mini remoncie(nowe podłogi, zabudowa kuchenna, meble), znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym przedwojennym budynku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum-ok.7km.,Wi...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kobielska 100

Zapytaj o cenę

1
-
32 m2
-
13623997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokoje Tarchomin (pętla Nowodwory) 1928297 13623997 Bezpośrednio do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, na Warszawskiej Białołęce, w spokojnej okolicy, niedaleko wałów Wiślanych i pętli autobustramwaj Nowodwory. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w budynku z 2005r, na zamkniętym...

Warszawa (Białołęka), ul. Stanisława Barei

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15660715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szumiących traw 3 tys miejsce postojowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią 23474594 15660715 Odnowione 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i jadalnią 2 piętro miejsce postojowe piękna zieleń ochrona monitoring plac zabaw ogrodzone osiedle cicha okolica blisko metro Targówek metro Marymontu trasa centra handlowe Targówek ikea leroy deca...

Warszawa (Białołęka), Szumiących traw

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
15891143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27889859 15891143 Przytulna kawalerka do wynajęcia - Gliwice, ul. Lipcowa Dostępna od zaraz Szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta jasna kawalerka z osobną kuchnią to idealna propozycja dla singla lub pary. Całkowity koszt ...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 225 PLN (47 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15862889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27233821 15862889 Ścisłe Centrum Gliwic - Nowy Świat. Blisko Politechniki Śląskiej. Wynajem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w samym Centrum Miasta. Usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Miejsce na samochód. Mieszkanie po remonci...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (63 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15882386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27661193 15882386 KOMFORTOWY KLIMATYZOWANY 4 POKOJOWY APARTAMENT Z 2 ŁAZIENKAMI I PARKINGIEM W LUKSUSOWEJ REZYDENCJI POD ZŁOTYM GLOBEM, STARY KLEPARZ, 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO. DOSTĘPNY OD 1. CZERWCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Jasny i niebywale funkcjonalny ap...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 900 PLN (72 zł/m2)

4
-
110 m2
2010
15888361 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27810237 15888361 Gliwice ul. Grodowa 2 pokoje 50,35 m2 Centrum miasta Do wynajęcia komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 50,35 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Gliwic - przy ul. Grodowej , tuż obok Ry...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15851947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27022940 15851947 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z wygodnym dostępem do centrum Gliwic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Daszyńskiego 73 spełni oczekiwania zarówno singla, jak i pary. ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 100 PLN (32 zł/m2)

1
-
34 m2
1930
15847132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26902225 15847132 Nowa kawalerka po remoncie 27 m² 10 piętro Gliwice, ul. Kochanowskiego Do wynajęcia świeżo wyremontowana, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m² , położona na 10 piętrze w bloku z windą przy ul. Kochanowskiego 31 w Gli...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (74 zł/m2)

1
-
27 m2
1980
15830382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w pięknej lokalizacji *BIELAWY* 26670690 15830382 Wiktoria WłodarskaNieruchomości Apartament 576-455-800 Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bielawy w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja... Cicha i spokojna okolica, swobodny dostęp do parkingu (tylko dla mieszkańców), blisko skl...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37 m2
2000